Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Новини

08.04.2019
Шановні колеги! Науково-дослідна частина пропонує ознайомитись із одинадцятим випуском Інформаційного бюлетеня. Минулі випуски Інформаційного бюлетеня ви можете знайти за посиланням
04.04.2019
Олімпіада КНУ. Підсумки дистанційного туру
Завершився дистанційний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії 2019 року для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Детальніше.
26.03.2019
Запрошуємо Вас на зустріч з радником з організаційних питань Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку Яною Підлісною.
Мета зустрічі: інформування наукової громадськості щодо можливості участі молодих науковців університету у конкурсі інноваційних проектів, що підтримуються Фондом.
Зустріч відбудеться в середу 28 березня 2019 року в аудиторії 312 (на географічному факультеті) о 16:30. Запрошуються усі бажаючі. Присутність заступників деканів факультетів/ директорів інститутів з наукової роботи та наукових керівників тем молодих вчених, голів РМВ факультетів обов’язкова.
26.03.2019
Організація Об’єднаних націй оголосила 2019 рік Міжнародним роком Періодичної таблиці хімічних елементів (IYPT2019) на відзнаку 150 річниці створення цієї таблиці Дмитром Менделєєвим 1869 року. З експозицією серії постерів різними мовами, включно з українською, які відображають важливу роль хімії у нашому житті, історію відкриття, розповсюдження в природі та використання елементів Періодичної таблиці та їхніх сполук, можна ознайомитись за посиланням.
22.03.2019
Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у 10-ій Міжнародній конференції з хімії Тулуза – Київ, ICTK-10 що відбудеться 3 – 5 червня 2019 року в місті Тулуза, Франція. Організована кожні два роки з 2001 року, по черзі в Києві та Тулузі, конференція походить з тісної мережі співпраці, яка була створена та зміцнена протягом 20 років між українськими та тулузькими хіміками, і має на меті запропонувати можливості для нового співробітництва. Кінцевий термін подачі тез 14 квітня 2019 року. Деталі за посиланням.
22.03.2019
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка - одна із основних локацій проведення IV етапу 56 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Всім учасникам бажаємо успіхів та перемог!
Щиро вітаємо переможців!
Деталі за посиланням.
22.03.2019
 • Стипендії від Польської національної агенції академічних обмінів.
  Польська національна агенція академічних обмінів NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA, яка була утворена в 2017 році, фінансує різні програми міжнародної академічної мобільності (як це робить DAAD, British Council, #CampusFrance).
  До 23 квітня 2019 року можна подати заявки на мобільність науковців з-за кордону до Польщі, у тому числі й українцям - Програма ім. Улама (The #Ulam Programme).
  Хто може подати заявку?
  - Науковець з-за кордону, який має науковий ступінь доктора філософії.
  - Особа, яка не мешкає у Польщі та не вчилася у польських закладах і не має польського наукового чи освітнього ступеня.
  Які заходи може охоплювати заявка?
  - проведення наукового дослідження та конструкторських робіт
  - наукове стажування (як постдок)
  - викладацька діяльність у польському закладі вищої освіти або науковій інституції
  - збирання даних та матеріалів для дослідження і наукової публікації.
  Який термін візиту?
  - від 6 до 24 місяців
  - проект можна реалізуватися з 1 жовтня 2019 до 31 травня 2020.
  Які фінансові умови для учасника?
  - стипендія PLN 10,000 на місяць (2,5 тис євро, досить висока ставка)
  - додаткова оплата коштів мобільності (проїзду)
  Деталі.
 • Міністерство освіти і науки України оприлюднило для громадського обговорення проект наказу про публікацію результатів дослідження на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора наук.
  Деталі.
 • МОН починає експеримент із захисту докторів філософії в разових вчених радах. Детальніше за посиланням.
  20.03.2019
  Шановні колеги! Запрошуємо на зустріч з старшим редактором наукового журналу Wiley "Chemistry – A European Journal" Ганною Ляшенко, що відбудеться 25 березня о 15:00 у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича. Тема семінару: "Стандарти видавництва Wiley, або поради авторам від редактора наукового журналу". Подробиці.
  19.03.2019
  Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти "Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки", яка відбудеться 10 травня 2019 року у Національному університеті водного господарства та природокористування. Для участі в конференції просимо надсилати матеріали до 20 квітня 2019 року (включно). Участь у конференції безкоштовна! Подробиці.
  14.03.2019
  День числа π на хімічному факультеті
  У міжнародний день числа π, одинадцятикласники Природничо-наукового ліцею №145 π-знавали Шевченків університет. Одним з елементів такого пізнання став хімічний факультет. Детальніше.
  День числа π на хімічному факультеті День числа π на хімічному факультеті
  12.03.2019
  Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у XX Міжнародній конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", яка відбудеться 15-17 травня 2019 р.
  Правила участі та вимоги до оформлення тез доповідей знаходяться за посиланням.
  08.03.2019
  Щиро вітаємо з чудовим весняним святом – 8 Березня!
  Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, невичерпної енергії та творчого натхнення, нових наукових та педагогічних здобутків!
  А у свіжому номері Газета "Київський університет " читайте про науковиць КНУ. Детальніше.
  01.03.2019
  Запрошуємо до участі у роботі ювілейної ХХV УКРАЇНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ОРГАНІЧНОЇ ТА БІООРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ, присвяченої 80-річчю ІОХ НАН УКРАЇНИ та 30-річчю ІБОНХ ім. В.П. КУХАРЯ НАН УКРАЇНИ. Подробиці.
  11.02.2019
  Запрошуємо учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на День відкритих дверей "Хімія відчуттів", що відбудеться 16 лютого 2019 року о 12.00 у Великій хімічній аудиторії, вул. Льва Толстого, 12, м. Київ.
  Під час заходу Ви зможете поспілкуватися з усіма верствами факультетської спільноти: адміністрацією, викладачами, студентами, аспірантами, молодими вченими; ознайомитися з педагогічною, науковою діяльністю, відвідати навчальні й наукові лабораторії.
  10.02.2019
  Викладачі та науковці хімічного факультету брали участь в роботі журі Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна 2019" - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2019, який проходив 5-8 лютого 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ).
  Детальніше за посиланням.
  10.02.2019
  Шановні студенти! У вівторок, 19 лютого, о 15.00 у ВХА відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
  Запрошуються усі бажаючі (студенти). Переможців буде відзначено поїздкою до Львова (на ІІ етап), а можливо, й іншими способами.
  Слідкуйте за новинами та оголошеннями – можливі зміни.
  08.02.2019
  Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні задачі  хімії: дослідження та перспективи", яка проводитиметься в Житомирському державному університеті ім. І.Франка 17 квітня 2019 року. Повідомлення, правила оформлення та реєстраційна форма в прикріпленому додатку та за посиланням
  8.02.2019
  Ідентифікаційний комітет з питаннь науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Детальніше.
  29.01.2019
  Шановні користувачі мережі інтернет!
  Відповідно до рішення НКРЗІ від 15.01.2019 №22 рекомендуємо вам ознайомитися з наступними рекомендаціями для використання у повсякденній роботі.
  29.01.2019
  Шановні колеги! З 01 січня по 31 грудня 2019 року в університеті відкрито доступ до повнотекстових наукових журналів видавництва Springer Nature.
  28.01.2019
  Шановні колеги! 30 січня 2019 року в аудиторії 204 Головного корпусу з 10.00 до 12.00 відбудеться лекція представника DFG (Німецького науково-дослідного співтовариства) про можливості грантової підтримки наукових проектів ЗВО та НУ.
  Попередня реєстрація на лекцію за посиланням.
  21.01.2019
  16 Січня 2019 року на хімічному факультеті відбувся Другий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка, у якому взяли участь учні 9 – 11 класів з різних областей України. Турнірна програма передбачала проведення теоретичного та експериментального блоків змагань; також учні дізнались багато цікавого та корисного про світ полімерних матеріалів на лекції "Полімери та їх застосування в сучасному світі". Під час екскурсії хімічним факультетом школярі познайомились з історією факультету, відвідали сучасні лабораторії, дізнались про актуальні наукові розробки. Поки юні дослідники працювали, для керівників груп був проведений семінар з методистом відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти, на якому обговорили проблемні аспекти викладання природничих дисциплін у школі та особливості підготовки до цьогорічного ЗНО.
  Дякуємо всім учасникам, організаторам, вчителям за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів і до нових зустрічей!
  Детальніше.
  Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка
  21.01.2019
  З глибоким сумом сповіщаємо, що 20 січня 2019 року на 82 році пішов з життя доктор хімічних наук, професор кафедри органічної хімії Корнілов Михайло Юрійович.
  Його ім’я назавжди залишиться в історії хімічного факультету та університету!
  Корнілов Михайло Юрійович
  Прощання відбудеться 23 січня (середа) о 12.00 на Байковому кладовищі (вул. Байкова, 16).
  17.01.2019
  До уваги студентів! Розклад - 2 семестр 2018-2019 н.р. (Змінено)
  16.01.2019
  Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.
  Стипендії розміром 767 – 1060 євро на місяць. Витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
  Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.
  Кандидати повинні:
  • заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою;
  • відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com: формуляр-опис наукового проекту французькою чи англійською мовою, резюме кандидата, лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою (формат pdf), лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою (формат pdf).
  Терміни подачі документів:
  Перший конкурс: Прийом документів до 22 січня 2019 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 16 лютого 2019 року. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня 2019 року.
  Другий конкурс: Прийом документів до 20 червня 2019 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 10 вересня 2019 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 21 грудня 2019 року.
  Для більш детальної інформації прохання звертатись до Світлани Савищенко, координатора стипендій, по електронній пошті (svitlana.savy@ifu.kiev.ua) та за телефоном (+38 044 482 23 71/ 486 11 54). Деталі за посиланням.
  16.01.2019
  Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Хімії!
  Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. №1010  у 2019 році на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара буде проведено II тур конкурсу. Більш детальна інформація.
  16.01.2019
  Вітаємо к.х.н., н.с., Москвіну Вікторію Сергіївну та к.х.н., ас. Мілохова Демида Сергійовича з присудженням Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік. Подробиці.
  15.01.2019
  Шановні колеги! Запрошуємо на семінар "Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості, використання для звітності та стратегічного планування" що відбудеться 23 січня о 10-00 в Державній Науково Технічній Бібліотеці України (адреса вул. Антоновича 180). Семінар безкоштовний. Необхідна попередня реєстрація.
  Нагадуємо, що доступ до наукометричної бази Web of Science виконується за наступним посиланням: www.webofknowledge.com
  08.01.2019
  Шановні колеги! Стартував конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр. від Міністерства освіти і науки України та Федерального Міністерства освіти та наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина.
  Конкурс триватиме до 14 березня 2019 року.
  До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств.
  Проектні пропозиції приймаються відповідно до таких пріоритетних напрямів:
  • біотехнології;
  • технології ефективного використання ресурсів та енергії, сталі екологічно чисті технології;
  • наукові дослідження в сфері охорони здоров'я та медичні технології;
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • нові матеріали та технології виробництва.
  Докладніше на сайті МОН України.
  01.01.2019
  Шановні колеги, щиро вітаємо з Новим Роком! Бажаємо в прийдешньому році добра і щастя, міцного здоров’я, тепла і добробуту вам та вашим родинам. Нехай до вас під ялиночку завітають позитивні емоції, доброзичливість, творча наснага на всі добрі справи, нові наукові здобутки та звершення!
  З Новим Роком!
  24.12.2018
  Старший науковий співробітник хімічного факультету, к.х.н, Крупка Оксана Михайлівна серед 10 фіналісток Премії "Для жінок у науці". Щиро вітаємо!
  Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) підтримують та відзначають талановитих жінок-науковців аби заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі. Українська Премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО "Для жінок у науці".
  Премія для жінок у науці

  Фото JetSetter.
  18.12.2018
  Шановні колеги! Україна як асоційований член VIII Рамкової Програми ЄС фінансування наукових досліджень Horizon2020, відповідно до Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу Горизонт 2020 - Рамкова програма з досліджень та інновацій (2014-2020), вчиненої 20 березня 2015 pоку в м. Києві, має доступ до окремого пулу коштів для фінансування дослідницьких проектів. Тобто подані грантові заявки не конкуруватимуть із проектами з інших країн, що значно розширює можливості отримати європейське фінансування та підвищить показники успіху наших команд учених!
  Днями Міністерство освіти і науки України опублікувало проект наказу "Про затвердження положення про конкурсний відбір наукових (науково-технічних) робіт, які фінансуються в рамках підтримки Європейським Союзом участі України в програмі Горизонт 2020".
  Запрошуємо та заохочуємо до обговорення й подання пропозицій до цієї конкурсної процедури до 31 грудня 2018 року. Докладніше - на сайті МОН.
  13.12.2018
  Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році. Запити приймаються до 20 лютого 2019 року. З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФФД за посиланням.
  03.12.2018
  "Центр учбової літератури" надав КНУ доступ до електронних книг. Подробиці за посиланням.
  26.11.2018
  На цьогорічному Міжнародному форумі інновацій "Innovation Market", що розпочав свою роботу 21 листопада у Міжнародному виставковому центрі, представлені розробки науковців хімічного факультету! Детальніше.
  20.11.2018
  Шановні колеги! 23 листопада о 13.00 у Великій хімічній аудиторії відбудеться урочисте засідання кафедри неорганічної хімії, присвячене 100-річчю від дня народження професора Голуба Андрія Матвійовича. Запрошуються всі бажаючі.
  19.11.2018
  Молоді науковці хімічного факультету - Гарагуц Юлія (усна доповідь за темою "Конкурентні взаємодії в гібридних наносистемах полімер/цисплатин та полімер/Ag/цисплатин") та Красилов Ігор (усна доповідь за темою "Синтез та модифікація синтетичних аналогів гравеолону") - учасники V Всеукраїнської науково-практичної конференції "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень", яка організована Радою Молодих Вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Студентського Парламенту та Наукового Парку Університету. Фото на сторінці Facebook за посиланням.
  15.11.2018
  13 листопада 2018 року на факультеті фармації університету Страсбургу відбувся захист дисертації доктора філософії за темою "Мікроскопія одиночних молекул та наночастинок при їх збудженні шляхом апконверсії" випускником нашого факультету Олексієм Духно.
  Далі слова Василя Георгійовича Пивоваренка: Я був запрошений на цей захист, оскільки керував його дипломними роботами в бакалавраті та в магістратурі (у 2015 році). Без всяких емоцій можу підтвердити, що даний науковий напрямок є піонерським (виник менше десяти років тому), має великі перспективи до розвитку і поширення, але досить складним у технічному плані. Зокрема, досі не існувало мікроскопів для дослідження люмінесценції у таких умовах, і Олексій разом з керівником своєї роботи були вимушені переробити наявний флуоресцентний мікроскоп відомої компанії і застосувати його для своїх потреб (див. фото: Олексій біля переробленого мікроскопу у серпні 2016 року).
  Олексій ДухноМетод апконверсії, який розробляв Олексій, дозволяє отримати дві надзвичайно важливі переваги у дослідженнях люмінесценції наночастинок. Перша з них - це можливість збуджувати наночастинки у тілі людини чи тварин на глибині до 2-5 см, причому не надпотужними лазерними імпульсами, як у випадку органічних барвників, а у мільйони разів менш потужним опроміненням недорогих напівпровідникових лазерів. Така властивість значно спрощує практичне застосування фотодинамічної терапії різних захворювань. Друга перевага - їх люмінесценція у мікросекундному інтервалі часу, що дозволяє позбавитись від флуоресценції молекул-складових організмів і добитися високих відношень сигнал/шум. Важлива вимога при проведенні усіх спектроскопічних дослідів.
  Далеко не всі досліди були успішними для Олексія на початкових стадіях. Проте за три роки роботи йому вдалося вирішити проблеми і отримати яскраві результати. Під час захисту доповідав і відповідав на запитання він блискуче, чим привів у захоплення членів експертної комісії. Я був свідком їх зважених, і в той же час емоційних висловів під час наради після захисту. У результаті обговорення поважна комісія прийшла до рішення поставити "відмінно" за всіма чотирма параметрами оцінки дисертації. Перша публікація Олексія.
  12.11.2018
  Шановні студенти, аспіранти та співробітники! Запрошуємо відвідати лекцію професора Тієррі Оллевієра (університет Лаваль, Канада) на тему "Розробка комплексів заліза та вісмуту для асиметричного каталізу" в понеділок, 19 листопада о 9:50, Велика Хімічна Аудиторія.
  06.11.2018
  Шановні колеги! МОН оголосило перший конкурс наукових розробок за держзамовленням за новими правилами - зокрема, відтепер для фінансування робіт переможців не потрібно буде проводити тендерні закупівлі. Це спростить та пришвидшить процедуру надання коштів ученим, чиї роботи будуть визнані кращими та отримають фінансування держави.
  Фінансування надаватиметься з 2019 року. Планується, що державою для цього буде виділено близько 19,3 млн гривень.
  Відбір розробок буде за такими пріоритетами:
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • енергетика та енергоефективність;
  • раціональне природокористування;
  • науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
  • нові речовини і матеріали.
  Дедлайн подачі документів: до 18 год. 3 грудня 2018 року.
  Детальніше про конкурс.
  Джерело.
  05.11.2018
  Хімічний Хеловін - День відкритих дверей відбувся в суботу, 3 листопада! Море позитивних емоцій, нові знайомства та знання подарував цей день нашим майбутнім абітурієнтам. Дякуємо, та до наступної зустрічі!
  День Відкритих Дверей
  05.11.2018
  Запрошуємо відвідати лекцію Cherif F. Matta (Department of Chemistry & Physics Mount Saint Vincent University, Canada) "The Kidney, the Mitochondrion, and Maxwell Demon - An Information Theoretic Investigation of Molecular Motors Thermodynamic Efficiency", що відбудеться 7 листопада 2018 року о 14:30 в аудиторії #1 факультету комп'ютерних наук та кібернетики.
  01.11.2018
  КНУ імені Тараса Шевченка увійшов до рейтингу "Best Global Universities Rankings"!
  До рейтингу увійшло 1250 навчальних закладів вищої освіти зі всього світу. Враховували такі показники як результати наукових досліджень співробітників, світову й регіональну репутацію навчального закладу. Наразі позиція КНУ - 1023 місце в рейтингу, а тотожні показники з Шевченковим університетом одержали навчальні заклади зі США, Швеції, Чеської Республіки та Республіки Чилі. Ознайомитися зі світовою позицією КНУ можна тут.
  З хімічних дисциплін, світова позиція КНУ наразі становить 576 місце. Ознайомитися з предметними рейтингами можна тут.
  Вітаємо з гідними результатами й зичимо подальших наукових здобутків!
  Джерело.
  25.10.2018
  Увага! 26 жовтня 2018 р. о 14.00 у ВХА відбудеться лекція проф. О. Буріна з Туланського університету США "Charge transfer in DNA: Can DNA serve as molecular wire?" (The brief description of the Tulane University and graduate programs where the presenter works will be given. Then the introduction to the problem of charge transfer in DNA and the description of the key ingredient controlling this reaction will be given).
  Буде представлена інформація про Туланський університет та Постдоківські програми університету.
  25.10.2018
  Тиждень першокурсника, що відбувся на хімічному факультеті залишив неймовірні враження, адже наші першокурсники виявились творчими, активними і згуртованими.
  Тиждень першокурсника
  Починаючи з ярмарки, до якої перший курс приготував не просто смачну їжу, а по-справжньому унікальну за оформленням. Окрім апетитних домашніх страв, викладачі та студенти мали змогу випити солодку воду з пробірок, спробувати печиво у формі колб та навіть скуштувати солодку вату. Відчуття теплоти та спокою подарував квартирник, де кожен зміг заспівати під гітару, поспілкуватися з друзями та отримати стікери, кошти за які підуть на благодійні внески. Перевірити розумові здібності дала змогу гра "Що? Де? Коли? ". Грандіозне шоу, яке підготував нам перший курс, хотілося б пережити знову і знову. Адже те, що відбувалося на сцені, словами описати неможливо. Дякуємо першокурсникам за незабутні емоції та свято, яке надовго залишиться у пам'яті.
  Також, читайте про тиждень Першокурсника у новинах Універнитету.
  17.10.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо вас відвідати семінар "Правила роботи з базою публікацій Університету"! Реєстрація на семінар.
  Коли: 18 жовтня 2018 року, з 14:00 до 16:00.
  Місце проведення: Наукова бібліотека імені М. Максимовича аудиторія №27.
  Для вже зареєстрованих співробітників відвідування семінару не є обов'язковим, але бажаним.
  Для реєстрації нових відповідальних співробітників потрібно:
  • В інформаційний або аналітичний сектор апарату НДЧ (http://science.univ.kiev.ua/contacts/direction/) повинна бути надана таблиця із даними нового співробітника (ПІБ, підрозділ, посада, особиста електронна адреса, телефон мобільний, телефон робочий) підписана заступником декана/директора з наукової роботи структурного підрозділу, в електронному або у паперовому вигляді.
  • Обов'язковим є участь у семінарі нових призначених відповідальних осіб.
   Нагадуємо, що проходження семінару є обов?язковим та за результатами його проведення нові призначені відповідальні співробітники отримають доступ для роботи із базою публікацій Університету!
  16.10.2018
  Лекторій для юних хіміків
  11.10.2018
  Українці, які здобули ступінь бакалавра, магістра або закінчують навчання за зазначеними ступенями, а також аспіранти 2 та 3 року навчання можуть претендувати на участь у програмі стажування у KIST School.
  Програма реалізується у Корейському інституті науки та технологій за напрямами Біометричні науки і техніка, Нанотехнології і інформаційні технології, Енергетика і навколишнє середовище. Детальна інформація на сайті.
  Документи мають бути подані через електронну систему не пізніше 19 жовтня 2018!
  Програма фінансується урядом Південної Кореї.
  Докладніше про програму.
  Контактна особа в МОН Супрун Катерина Миколаївна 044-481-32-67
  10.10.2018
  Шановні студенти! З'явилася можливість стажування в лабораторії Raphael Labruere з Institut de Chimie Moleculaire et des Materiaux d`Orsay, починаючи з січня 2019 р. Позиція відкрита протягом 6 місяців (550 євро / місяць) студентам-магістрам з хімії з можливістю зарахування на PhD-позицію згодом. Тематика - органічна хімія з акцентом на розробку ліків (http://www.icmmo.u-psud.fr/Labos/LCBB/cv/labruere.php).
  Дедлайн 20 жовтня.
  09.10.2018
  Рада Молодих Вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує аспірантів взяти участь в інформаційному заході Аспірант КНУ: info day, який відбудеться 16.10.2018 р. в 14.30. Детальна інформація у прикріпленому файлі.
  Дізнайтесь про можливості, які відкриває перед вами навчання в аспірантурі Університету!
  07.10.2018
  Хімічний факультет щиро вітає з Днем Працівника Освіти! Бажаємо натхнення, гарного настрою, чудових студентів та учнів, міцних нервів та сил на нові звершення!
  05.10.2018
  Шановні колеги! До 1 листопада проходить прийом документів на програму для молодих дослідників - FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM.
  05.10.2018
  Шановні колеги! У зв'язку з проведенням VI науково-практичної конференції Школи молодих науковців (ШМН) на тему: "Наука та сучасне фармацевтичне виробництво" 1 листопада 2018 року, просимо підтвердити до 18.10.2018 р. Вашу участь у конференції у якості доповідача або вільного слухача (електронною поштою на адресу секретаря ШМН Наталії Тимофтевич (N.Tymoftevych@farmak.ua)).
  Ваше офіційне підтвердження є необхідним для формування остаточної програми, резервації місць та організації обідів та кави-брейк. Очікуємо на відповідь та дякуємо за розуміння.
  Шановні доповідачі, прохання надіслати Ваші тези до 18.10.2018 р.
  Подробиці за посиланням.
  Завантажити реєстраційну форму.
  04.10.2018
  Простір освітніх можливостей - KНУ Expo-2018
  29 Вересня 2018 року в Головному навчальному корпусі університету відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей.
  Наш факультет взяв найактивнішу участь у цій масштабній події. На відвідувачів чекали хімічні експерименти, екскурсія та квест факультетом, вікторини та майстер-класи, фахові консультації адміністрації, викладачів, представників приймальної комісії. Майбутні абітурієнти змогли детальніше дізнаєтесь про професію хіміка, наукові хімічні школи університету та сучасні наукові тренди, корисні речовини та матеріали, сонячну енергетику, важливі полімери та лікарські засоби, а також переконались, що створення молекул - це мистецтво!
  Детальніше про KНУ Expo-2018 читайте у новинах КНУ та у дописах на сторінці хімічного факультету у фейсбуці.
  КНУ EXPO-2018
  26.09.2018
  29 Вересня пройде масштабна подія - КНУ EXPO-2018, Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей: простір освітніх можливостей.
  Під одним дахом цього дня зберуться представники усіх факультетів та інститутів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі, які допоможуть майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.
  Детальніше.
  КНУ EXPO-2018
  24.09.2018
  Шановні колеги! Рада молодих вчених та Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують 8-9 листопада 2018 року взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень".
  Для участі в конференції необхідно до 14 жовтня 2018 р.
  1) надіслати на електронну адресу unitedbyscience2018@gmail.com тези доповіді згідно визначених в інформаційному листі вимог;
  2) заповнити Google-форму про участь у заході.
  Детальна інформація - в додатку.
  24.09.2018
  22 вересня Хімічний факультет вперше взяв участь у "Наукових пікніках"! Цікаві експерименти, майстер-класи, хімічні шахи, комікси, вікторини та трішечки магії - усе це побачили наші гості. Фото можна переглянути за посиланням.
  24.09.2018
  З метою підтримки освітян та науковців, а також найталановитіших молодих учених України, ВГО "Академія наук вищої освіти України" проводить щорічний конкурс на найкращу монографію, навчальний посібник, підручник, художню літературу і наукові праці, які отримали визнання серед наукової та освітянської спільноти (роки видання - з 2016 по 2018 рр. включно).
  Подробиці.
  18.09.2018
  Шановні колеги: викладачі, наукові співробітники, інженери, аспіранти, магістри!
  У зв'язку зі святкуванням 20-ої річниці співпраці Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Університетом Поля Сабатьє (Тулуза, Франція) 21 вересня 2018 року о 14-00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії відбудеться науково-організаційна конференція "Підсумки двадцятирічного співробітництва та перспективи розвитку подальшої співпраці".
  В програмі конференції: привітання від керівництва Університету та факультету, а також від Посольства Франції в Україні, мерії Тулузи та КМДА.
  Доповіді: Зоя Всеволодівна Войтенко, Ремі Шовен, Валері Мараваль "Університетське та наукове співробітництво двох університетів-партнерів в цифрах та фактах".
  Виступи: Аззедін Бусексу, Стефан Мазьєр, Емануель Грас, Паскаль Лакруа, Ів Женісон.
  17.09.2018
  Шановні колеги! Повідомляємо, що 1 листопада 2018 р. планується проведення VІ науково-практичної конференції Школи молодих науковців (ШМН) ПАТ "Фармак" на тему: "Наука та сучасне фармацевтичне виробництво".
  Подробиці за посиланням.
  Завантажити реєстраційну форму.
  13.09.2018
  17 вересня 2018 року у ВХА хімічного факультету о 14:30 відбудеться семінар "Європейські програми Horizon 2020, COSME та Enterprise Europe Network як інструменти підтримки бізнесу та науки". Планується обговорення можливостей участі у проектах, зокрема за напрямком Дії Марії-Склодовської-Кюрі.
  Запрошуються співробітники, аспіранти, студенти.
  08.09.2018
  Хімічний факультет запрошує на КНУ EXPO-2018: простір освітніх можливостей!
  Коли: 29 вересня 2018 року, 10:00 - 15:00.
  Де: Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).
  За додатковою інформацією звертайтеся: (044) 239-34-60  Центр Комунікацій КНУ, 224 кабінет Головного корпусу.
  Деталі за посиланням.
  07.09.2018
  Наступного тижня на хімічному факультеті починається цикл лекцій відомого фахівця, професора Університету Поля Сабатьє, габілітованого доктора філософії, Паскаля Джорджа Лакруа на тему: "Молекулярні матеріали з нелінійно-оптичними властивостями".
  Де: 518 аудиторія, 10, 14, 17 вересня, 9:50 - 11:10 (2-га пара).
  Лекції присвячено святкуванню 20-ти річного співробітництва нашого Університету з Університетом Поля Сабатьє. Лекції англійською мовою. Переклад питаннь та відповідей буде забезпечено.
  Запрошуються усі бажаючі!
  07.09.2018
  Розклад - 1 семестр 2018-2019 н.р.
  30.08.2018
  Запрошуємо вас, шановні колеги та студенти, взяти участь у "FEBS 3+ Meeting - XI Parnas Conference ? Young Scientists Forum" Biochemistry and Molecular Biology for Innovative Medicine, що відбудеться у Червоному корпусі Університету 3-5 вересня 2018 р.
  Також, в понеділок 3-го вересня о 15:00, у рамках заходу відбудеться цікавий воркшоп Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer.
  Спікер: Dr. Sandor G. Vari, International Research and Innovation in Medicine Program, Cedars - Sinai Medical Center, Los Angeles, USA
  Де: Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна, вул. Леонтовича 9, Конференц зал, 3-й поверх.
  28.08.2018
  Увага! 31 серпня 2018 року о 9.00 буде проведено тестування знань студентів 1 курсу з іноземної мови для формування мовних груп.
  27.08.2018
  Шановні колеги! 28 серпня (у вівторок) об 11:00 розпочнеться вебінар "Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство". Тренер від Elsevier Ukraine розповість, як завантажити та встановити Mendeley, створити та організувати бібліотеку, працювати з PDF-файлами та створювати бібліографічні посилання, як шукати колег та працювати в групах Mendeley.
  Реєстрація за посиланням. Участь безкоштовна.
  21.08.2018
  Урочиста посвята першокурсника відбудеться 31 серпня о 12.00 у Великій Хімічній Аудиторії. З нетерпінням чекаємо на вас!
  12.08.2018
  Хімічний факультет успішно завершує Вступну кампанію-2018!
  За результатами засідань Приймальної комісії Університету 07-11 серпня 2018 року підписано накази до зарахування на навчання на хімічний факультет 101 студента ОС БАКАЛАВР і 51 студента ОС МАГІСТР!
  07.08.2018
  Вітаємо зі вступом!!!
  Хімічний факультет щиро вітає нових студентів ОС БАКАЛАВР і ОС МАГІСТР із зарахуванням на навчання за державним замовленням!
  04.08.2018
  Вітаємо вступників ОС МАГІСТР, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням!
  Список рекомендованих можна переглянути за посиланням.
  Прийом оригіналів документів до 17.00 06 серпня 2018 року!
  Загальний рейтинговий список.
  Прийом заяв на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 17.00 09.08.2018.
  01.08.2018
  Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає вступників на 1-й курс ОС Бакалавр, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання)!
  Список рекомендованих за конкурсом (конкурсною пропозицією), який входить у широкий конкурс.
  30.07.2018
  Хімічний факультет вітає вступників ОС МАГІСТР з успішним складанням іноземної мови!
  Рейтингові списки.
  Іспит з фаху: 3 серпня 2018 року о 9.00 за адресою: просп. Глушкова, 2б.
  18.07.2018
  Графік проведення консультацій та вступних випробувань для вступників на ОС "Магістр".
  18.07.2018
  До уваги вступників ОС МАГІСТР за спеціальністю "Хімія"!
  Подати документи на нові освітні програми "Медична хімія", "Фармацевтична хімія", "Косметична хімія" (контрактна форма) можуть абітурієнти, що мають освітній ступінь бакалавра чи магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.
  Для вступу необхідно:
  Довідки за телефоном: (044) 521-35-37
  13.07.2018
  До уваги абітурієнтів, що мають спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі!
  Прийом документів на освітній ступінь бакалавр для абітурієнтів, які мають право на вступ за вступними іспитами, співбесідою, квотою-1, здійснюється для всіх спеціальностей через Центр з прийому документів у абітурієнтів, для яких застосовуються спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: (метро Виставковий центр) проспект Глушкова 2а, корпус географічного факультету та факультету психології, кімната 119.
  Прийом документів через цей центр здійснюється у терміни з 12 липня по 20 липня 2018 року. Детальна інформація
  12.07.2018
  12 липня 2018 року початок прийому заяв за ОС Бакалавр!
  Хімічний факультет завдяки поєднанню фундаментальних теоретичних знань та практичних навичок роботи на сучасному обладнанні, здійснює підготовку висококваліфікованих професіоналів, які здатні критично і креативно мислити, генерувати ідеї дизайну, синтезу і дослідження сполук і матеріалів, що відповідають вимогам сучасної хімії та її передовим тенденціям у світовій науці і виробництві, зокрема хімічної, фармацевтичної, харчової, косметичної та медичної галузей.
  Хімічний факультет - Перший пріорітет!
  Детальна інструкція подання заяви у електронній формі за посиланням.
  02.07.2018
  До уваги абітурієнтів! Особливості проведення вступної кампанії ОС "Бакалавр" 2018.
  02.07.2018
  До уваги магістрів!
  3 липня (вівторок) о 12.00 у Великій Хімічній Аудиторії відбудеться урочисте вручення дипломів.
  27.06.2018
  Шановні бакалаври!
  Вітаємо вас з успішним захистом дипломних робіт та запрошуємо на навчання за освітнім ступенем магістра, за спеціальністю 102 Хімія.
  Увага! Відкрито нові освітні програми (контрактна форма навчання): Медична хімія, Фармацевтична хімія, Косметична хімія.
  Перелік необхідних документів.
  Нагадуємо, що 12 липня 2018 року о 9.00 Приймальна (відбіркова) комісія хімічного факультету відчиняє свої двері для вступніків до магістратури за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 2а (географічний факультет), кім. 114. Прийом заяв триватиме до 26 липня 2018 року. Подробиці за посиланням.
  21.06.2018
  На хімічний факультет завітали школярі з Всеукраїнської літньої Стартап-Школи "StartChemist" 2018 року
  14 Червня в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. У рамках Зльоту пройшла Всеукраїнська літня Стартап-Школа "StartChemist" ? організаційно-масовий захід з учнівською молоддю яка цікавиться хімією, як наукою. Подробиці за посиланням.
  18.06.2018
  Хіміки на "Козацьких шляхах"
  У неділю 10 червня 2018 року співробітники хімічного факультету побували на екскурсії під назвою "Козацькими шляхами". Детальніше.
  13.06.2018
  Успішно завершився марафон пізнання "Лекторій для юних хіміків"
  Напередодні професійного свята Дня хіміка, учасники Лекторію успішно завершили курс, а найактивніші та найдопитливіші одержали дипломи. Детальніше.
  12.06.2018
  Запрошуємо на цикл освітніх подій "Від ідеї до дії" ("From Idea to Action") створений з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров?я! На нас чекають зустрічі із успішними людьми ? провідниками змін. Під час першої зустрічі ми розглянемо питання концептуального проектування та стратегічного планування.
  Нашими експертами будуть засновники Всеукраїнської освітньої платформи "Сходи в майбутнє":
  - Тарас Бебешко - міжнародний аналітик, експерт з економіки та бізнес-планування;
  - Кирило Стеценко - музикант, викладач бізнес-менеджменту у КНУКіМ;
  - Ігор Найда - медик, уповноважений координатор Української медичної експертної спільноти.
  Коли? ? 20 червня о 18:00.
  Де? ? Корпорація "Юрія-Фарм" (Центральний офіс), вул. Народного Ополчення, 19.
  Детальніше.
  09.06.2018
  Визначено імена 100 переможців конкурсу програми "Завтра.UA" сезону 2017/18!
  Серед них - студентка хімічного факультету, магістр кафедри органічної хімії Олена Тихонюк!
  Переможці протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію, а також матимуть можливість відвідати молодіжний форум "Завтра.UA", взяти участь у зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та долучитись до інших проектів Фонду.
  Переможців запрошують на 11-ий Молодіжний форум освітніх програм "Завтра.UA" та "Всесвітні студії" Фонду Віктора Пінчука, що проходитиме у Києві 22-24 червня.
  Детальніше.
  05.06.2018
  Щиро вітаємо Володимира Олександровича Дорощука, доцента кафедри аналітичної хімії, з нагородженням подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність!
  15.05.2018
  Рада Молодих Вчених хімічного факультету запрошує всіх бажаючих на Science Talks - науково-популярні доповіді студентів, аспірантів та молодих вчених хімічного факультету, які відбудуться в рамках проведення XII Всеукраїнського фестиваля науки.
  Час та місце зустрічі: 17 травня 2018 р., 14 год. 30 хв., Велика Хімічна Аудиторія (ВХА).
  15.05.2018
  Шановні колеги! Відкриття XIX Міжнародної конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії" відбудеться 22 травня 2018 р.(вівторок) в 14 год. 30 хв. З програмою  роботи конференції вже можна ознайомитись. В рамках проведення конференції відбудуться відкриті лекції.
  07.05.2018
  Шановні колеги!
  Прийміть щирі вітання з нагоди вшанування Дня пам'яті і примирення та відзначення Дня Перемоги!
  8 Травня 2018 року о 10.00 всі запрошуються на покладання квітів до Пам'ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Другої світової війни (біля головного корпусу), потім у Мистецькому салоні ? урочисті збори та концерт.
  05.05.2018
  До уваги студентів 1 курсу!
  Як дисципліну вільного вибору студентів пропонується для вивчення на 2 році навчання курс "Зелена" хімія. Подробиці за посиланням.
  02.05.2018
  Науково-дослідна частина пропонує ознайомитись із п'ятим випуском Інформаційного бюлетеня.
  Минулі випуски Інформаційного бюлетеня ви можете знайти за посиланням.
  02.05.2018
  До уваги магістрів другого року навчання хімічного факультету!
  Оголошено конкурсний відбір для отримання стипендій Еразмус+ у партнерському Університеті Страсбурга, Франція для навчання в осінньому семестрі 2018-19 навчального року за напрямком фізична хімія та матеріали. Дедлайн для подання аплікацій студентами, які претендуватимуть на отримання стипендій ? 9 травня 2018 року (до 24:00)!
  Подробиці на сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
  24.04.2018
  Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
  22 квітня 2018 року відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. До Вашої уваги результати туру, а також розв?язки завдань.
  Хімічний факультет висловлює подяку усім Олімпійцям за участь і проявлену наполегливість, бажає успіхів у складанні ЗНО та запрошує на навчання!
  24.04.2018
  Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-практичній конференції "Інновативні перспективи розвитку нафтопереробки і нафтохімії " присвяченій 110-річчю академіка В.С. Аліева, що відбудеться 9 - 10 жовтня 2018 р. Подробиці в інформаційному листі.
  19.04.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо до участі у конференції "Схід-Захід 2018", яка відбудеться 10 - 12 жовтня 2018 року у Львові. Прийом тез доповідей від українських учасників закінчується 13 серпня 2018 р. Тези доповідей потрібно завантажити на сайті конференції.
  Інформація для українських учасників подаватиметься на веб-сайті Конференції в українській версії. Для уточнення деталей просимо відвідати веб-сторінку.
  Під час проведення Конференції відбудеться також конференція молодих учених та студентів.
  19.04.2018
  До вашої уваги збірник матеріалів наукових досліджень студентів - магістрантів "Шляхи вдосконалення організації освітнього процесу на хімічному факультеті".
  17.04.2018
  Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
  22 квітня 2018 р., об 11.00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії проводитиметься Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. Початок реєстрації о 10.00.
  Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з хімії при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
  Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів в очному турі.
  Результати очного туру з повідомленням про отримання / не отримання додаткових балів до відповідного сертифіката ЗНО по кожній секції окремо оприлюднюються на веб-сайті приймальної комісії не пізніше 15 травня 2018 року.
  17.04.2018
  Розпочався конкурс Українсько-Французьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.
  Прийом заявок на конкурс - з 16 квітня до 18 червня 2018 року. Подробиці за посиланням.
  16.04.2018
  Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей!
  Під дахом університетського спорткомплексу 14 квітня 2018 року стартував освітній марафон - Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей ? #KNU_Expo2018, активними учасниками якого стали і наші Хіміки! Детальніше.
  08.04.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнській конференції студентів, аспірантів та молодих науковців з міжнародною участю "Актуальні проблеми сучасної хімії", що відбудеться 24-25 травня 2018 року у м. Миколаїв. Подробиці за посиланням.
  Термін подачі тез доповідей - 20 квітня 2018 року!
  29.03.2018
  Запрошуємо на Очний тур олімпіади з хімії!
  За результатами дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії запрошуємо до участі у очному турі, що проводитиметься у приміщенні хімічного факультету: м. Київ, вул. Льва Толстого, 12, хімічний факультет, Велика хімічна аудиторія.
  Дата та час проведення: 22 квітня 2018 р., початок об 11:00
  При собі мати документ, що засвідчує особу, ручку, калькулятор.
  Із запитаннями можна звертатися за адресою: chemknu.dep@gmail.com або зателефонувавши за номером +38 (050) 546-60-03 (Відповідальний секретар приймальної комісії хімічного факультету).
  28.03.2018
  Щиро вітаємо Михайлюка Павла Костянтиновича, доктора хімічних наук, старшого наукового співробітника хімічного факультету, з врученням премії Президента України для молодих вчених 2017 року за роботу "Флуоровмісні амінокислоти, аміни та діазоалкани: синтез та застосування в медичній хімії і агрохімії". Свідоцтво.
  28.03.2018
  Шановні студенти! Шукати роботу ? це ціла наука, і чим швидше її опануєш, тим швидше досягнеш бажаних результатів, тим кращою вона буде!
  Навики ефективного пошуку роботи та поради від компанії ПАТ "Фармак":
  - Де і як знайти хорошу роботу
  - Як написати ефективне резюме
  - Як зацікавити роботодавця на співбесіді
  Бо ж шукати вміють всі, а швидко знаходити ? лише дехто. Чекаємо на Вас на зустрічі 29 березня 2018 року о 14.30 у ВХА!
  27.03.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного наукового конгресу молодих вчених Європи та Азії, який відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у м. Відень, Австрія. На конференцію можуть бути представлені роботи як виконані індивідуально, так і підготовлені авторським колективом.
  Форма участі у конференції: дистанційна. Прийом робіт до 13 квітня 2018 р. Збірник тез з матеріалами конференції буде надіслано до 4 травня 2018 р. Інформаційний лист конференції у прикріпленому документі.
  27.03.2018
  Запрошуємо слухачів Лекторію для юних хіміків та всіх бажаючих на лекцію професора Неділька С.А. про надзвичайно цікавий світ керамічних матеріалів, що відбудеться 28 березня 2018 року о 16.30 у Великій хімічній аудиторії.
  Детальніше за посиланням.
  26.03.2018
  Шановні колеги! Оголошено конкурс на отримання відзнаки імені Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника - тревел-гранту, що покриватиме транспортні витрати (авіа квиток, квиток на потяг/автобус, віза), пов?язані з поїздкою для участі у науковій конференції (гуманітарні, технічні і природничі науки) для українських науковців (студентів, аспірантів, кандидатів наук, дослідників, викладачів) в Університеті Кембридж та Університеті Оксфорд.
  Детальніше за посиланням.
  23.03.2018
  У рамках Днів науки-2018, запрошуємо взяти участь у ХІ Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю "УМАНЬ ? 2018. НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ", що відбудеться 26 квітня 2018 року.
  Подробиці за посиланням.
  Дедлайн подачі матеріалів: 10 квітня 2018 р.
  17.03.2018
  День відкритих дверей
  Сьогодні хімічний факультет зустрічав майбутніх абітурієнтів. Школярі та їхні батьки з різних куточків України познайомились з історією факультету, побували у науково-дослідницьких і навчальних лабораторіях, дізнались про сучасні наукові доробки хіміків, умови вступу, навчання і перспективи працевлаштування.
  13.03.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні задачі  хімії: дослідження та перспективи", яка проводитиметься в Житомирському державному університеті ім. І.Франка 16 травня 2018 року.
  Детальніше за посиланням.
  13.03.2018
  Щиро вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії!
  Пирогова Валерія - І місце
  Басанець Євгеній - ІІ місце
  Пашко Михайло - ІІІ місце
  Ленда Павло - IV місце
  Сафронов Віктор - V місце
  Завантажити завдання.
  06.03.2018
  До уваги студентів! Запрошуємо відвідати презентацію глобальної освітньої мережі SABIS, що відбудеться 22 березня о 14.00 у ВХА. Деталі.
  03.03.2018
  Шановні колеги! Стартує конкурс Українсько-Чеських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.
  Прийом заявок на конкурс - з 1 березня до 30 квітня 2018 року. Подробиці за посиланням.
  02.03.2018
  У зв?язку зі складною метеорологічною та епідеміологічною ситуацією, що склалася в м. Києві, з метою запобігання захворювань серед студентів та співробітників Університету, економії енергоносіїв, з 03 березня по 11 березня 2018 р. на хімічному факультеті призупинено аудиторні заняття. Детальніше за посиланням.
  28.02.2018
  Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
  Нагадуємо, що ми продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. З 28 лютого можна приступати до виконання Завдання ? 4. Детальніше.
  27.02.2018
  Університет Страсбурга представляє нову міжнародну інтегровану програму "Хімія складних систем" (Complex Systems Chemistry), починаючи з вересня 2018 року.
  Набір в магістратуру, з виключно англійською мовою навчання, проводиться уже в цьому році.
  Дедлайн подачі документів: 1 квітня 2018 р.
  Більше інформації за посиланням.
  26.02.2018
  До уваги студентів! Запрошуємо взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії що відбудеться 12 березня (понеділок) о 15.00 орієнтовно у ВХА.
  Запрошуються усі студенти університету.
  Переможців буде відзначено поїздкою до Львова, або іншим способом.
  26.02.2018
  Шановні користувачі локальної мережі нового корпусу!
  Просимо вас звернути увагу на зміну деяких налаштувань мережевих підключень з 01.01.2018 р.
  22.02.2018
  День відкритих дверей на хімічному факультеті!
  Хiмiчний факультет Київського національного університету iменi Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на "День Відкритих Дверей", що відбудеться 17 березня 2018 року о 12:00 у Великій хiмiчнiй аудиторії, вул. Льва Толстого 12, м. Київ.
  Під час зустрiчi Ви зможете зустрітися з адміністрацією факультету, ознайомитися з педагогічною, науковою діяльністю, вiдвiдати навчальні й наукові лабораторії, поспілкуватися зi студентами, аспірантами i молодими вченими факультету.
  22.02.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Десятій Всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів "Хімічні Каразінські читання ? 2018", що відбудеться 23?25 квітня 2018 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
  За додатковою інформацією ви можете звертатися за електронною адресою chemkarazin@karazin.ua
  Реєстрація та подання тез доповідей триває до 1 квітня!
  Деталі за посиланням.
  21.02.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІI Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології, яка відбудеться з 11 по 13 квітня 2018 року.
  Організатором конференції є Хіміко-технологічний факультет Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
  Деталі за посиланням.
  21.02.2018
  Факультет психології запрошує студентів хімічного факультету взяти участь у 1-му етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни "Психологія".
  Брати участь у цій Олімпіаді можуть студенти, які вивчали психологію як навчальну дисципліну в цьому та минулому навчальних роках та НЕ є студентами спеціальності "Психологія".
  1-й етап відбудеться 6 березня 2018 р. об 11.00 у корпусі факультету психології.
  Деталі за посиланням.
  19.02.2018
  Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у роботі І Міжнародної (ХІ Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Хімічні проблеми сьогодення" (ХПС 2018), яка відбудеться 27?29 березня 2018 року на базі хімічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).
  Для включення в програму конференції приймаються заявки на участь та тези доповідей, які були отримані оргкомітетом до 23 лютого 2018 р. включно. Деталі за посиланням.
  14.02.2018
  Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
  Нагадуємо, що ми продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. З 14 лютого можна приступати до виконання Завдання ? 3. Детальніше.
  13.02.2018
  Шановні колеги! Нагадуємо, що Державний фонд фундаментальних досліджень оголосив конкурс наукових проектів молодих вчених (Ф 83). Запити приймаються до 17.00 28 лютого 2018 року. Деталі за посиланням.
  15 лютого 2018 р. в 10.00 відбудеться Методичний семінар ДФФД щодо оформлення проектів Ф-83 для молодих вчених. Подробиці.
  09.02.2018
  Шановні cтуденти та випускники Хімічного факультету!
  В рамках програми Горизонт 2020 оголошено набір аспірантів на 6 проектів (6 PhD позицій) в Бірмінгемі, Англія.
  Проекти включають співрацю з промисловими об'єктами Нідерландів чи Німеччини, тому можуть підходити для тих, хто хоче набути досвід для кар'єри в фармацевтичній промисловості, але це не повинно бути головним чинником. Органічний синтез має бути основною мотивацією кандидата.
  Дедлайн 19 лютого.
  Позиція 1 Dr Richard S. Grainger https://goo.gl/mRPBpZ
  Позиція 2 Dr Liam R. Cox https://goo.gl/HkmrtG
  Позиція 3 Dr John S. Fossey https://goo.gl/48SNef
  Позиція 4 Dr Paul W. Davies https://goo.gl/KGJjyX
  Позиція 5 Dr Liam R. Cox https://goo.gl/387WY7
  Позиція 6 Dr Paul W. Davies https://goo.gl/79CfJc
  Аплікаційні форми:
  Позиція 1 https://goo.gl/j4gZqC
  Позиція 2 https://goo.gl/HTRLHo
  Позиція 3 https://goo.gl/W5eprs
  Позиція 4 https://goo.gl/GYdpCx
  Позиція 5 https://goo.gl/cPQpuZ
  Позиція 6 https://goo.gl/2ZKXjf
  02.02.2018
  Шановні колеги! Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у
  XIX Міжнародній конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
  яка відбудеться 22-24 травня 2018 р. Деталі за посиланням та на сайті конференції.
  31.01.2018
  Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
  Нагадуємо, що ми продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. З 31 січня можна приступати до виконання Завдання ? 2. Детальніше.
  26.01.2018
  Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс наукових проектів молодих учених з 29 січня 2017 року. Термін подання заявок - до 28 лютого 2017 року.
  З умовами можна ознайомитись за посиланням.
  26.01.2018
  МОН оприлюднило збірник наукових розробок закладів вищої освіти та наукових установ системи МОН.
  26.01.2018
  Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Хімії!
  Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. ?1364  у 2018 році на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара буде проведено II тур конкурсу.
  Більш детальна інформація у циркулярі.
  24.01.2018
  До уваги студентів! Розпочався період позааудиторного навчання, що триватиме з 24 січня по 28 лютого 2018 року.
  На сторінці Хімічного факультету з'явився новий розділ - Позааудиторне навчання - де розміщено програми курсів.
  24.01.2018
  Шановні колеги! Нагадуємо, що оголошено конкурс на здобуття премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премія присуджується до Дня молоді особам віком до 35 років за наукові досягнення.
  23.01.2018
  Шановні колеги! До вашої уваги програма підвищення кваліфікації для працівників навчально-допоміжного персоналу, інженерно-технічного персоналу науково-дослідної частини та співробітників служб експлуатації корпусів.
  17.01.2018
  Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
  Вітаємо Вас у Новому 2018 році!
  Продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. Детальніше.
  12.01.2018
  До уваги студентів, аспірантів та співробітників! 16.01.2018 року о 12:00 в Актовій залі Інституту органічної хімії НАН України (вул. Мурманська, 5) відбудеться перша лекція з курсу відкритих лекцій "Основи сучасної елементорганічної хімії".
  Більш детальна інформація за посиланням.
  02.01.2018
  До уваги студентів 1 - 4 курсів, які цікавляться і планують займатись органічним синтезом та органічною хімією в цілому. Пропонується курс лекцій "Основи сучасної елементорганічної хімії". Перша лекція запланована на 16 січня 2018 року. Додатково, про час та місце проведення лекцій буде повідомлено після завершення реєстрації. Просимо всіх зацікавлених зареєструватися (вказати у листі ПІБ, ВНЗ, де Ви навчаєтесь, факультет та курс), надіславши лист з темою РЕЄСТРАЦІЯ на адресу lectures.orgchem@gmail.com до 14.01.2018.
  02.01.2018
  Рейтинг академічної успішності студентів хімічного факультету.
  01.01.2018
  Щиро вітаємо доктора хімічних наук, старшого наукового співробітника хімічного факультету, Михайлюка Павла Костянтиновича з присудженням премії Президента України для молодих вчених 2017 року за роботу "Флуоровмісні амінокислоти, аміни та діазоалкани: синтез та застосування в медичній хімії і агрохімії".
  31.12.2017
  Шановні друзі і колеги: студенти, аспіранти, викладачі, співробітники!
  Щиро вітаємо Вас з Новим роком! Бажаємо в прийдешньому році добра і щастя, міцного здоров?я, тепла і добробуту вашим родинам та миру нашій країні!
  Вашими супутниками у новому році будуть: позитивне і доброзичливе середовище, приємні емоції, творча наснага на всі добрі справи, нові наукові здобутки та звершення!
  20.12.2017
  Шановні колеги! 21 грудня 2017 року о 14.30 в ауд. 406 на семінарі кафедри органічної хімії буде представлено доповідь зав. відділом хімічної біології Інституту органічної хімії та біохімії АН Чехії, PhD Дмитра Ющенка на тему: "Хімічні інструменти для вивчення хвороби Паркінсона та діабету".
  5.12.2017
  Хімічний факультет запрошує на Олімпіаду з хімії для абітурієнтів 2018 року!
  2.12.2017
  Аспірант хімічного факультету, Стецюк Олег Миколайович, отримав академічну степендію імені М.С. Грушевського! Наказ МОН від 24.10.2017 ? 1410 "Про призначення академічної стипендії імені М.С. Грушевського аспірантам на 2017/2018 навчальний рік"
  Щиро вітаємо нашого переможця!
  Детальніше на сайті НДЧ.
  2.12.2017
  Шановні колеги! Науково-дослідна частина пропонує ознайомитись із четвертим випуском Інформаційного бюлетня.
  29.11.2017
  Шановні колеги! Оголошено конкурс Київського національного університету імені Тараса Шевченка на здобуття премії імені Тараса Шевченка. Подробиці за посиланням.
  27.11.2017
  Шановні колеги! Оголошено конкурс на здобуття щорічних премій Президента України для молодих учених віком до 35 років. Подробиці за посиланням.
  25.11.2017
  Шановні студенти, аспіранти та співробітники хімічного факультету!
  29 листопада 2017 року о 14.40 у Великій хімічній аудиторії відбудеться лекція "Органічний синтез це об?єкт чи інструмент дослідження?"
  Лекція присвячена розгляду сучасних концепцій органічного синтезу та їх ролі у високотехнологічній індустрії.
  22.11.2017
  Запрошуємо до участі у конкурсі студенських наукових робіт. Дніпровський національний університет згідно наказу МОН України обрано як базовий ВНЗ.
  Подробиці за посиланням.
  13.11.2017
  До уваги студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету! Запрошуємо вас взяти участь в Установчих зборах Наукового товариства студентів (курсантів), аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка - органу громадського самоврядування, що створюється з метою захисту прав та інтересів осіб, які навчаються і працюють в Університеті у сфері наукової діяльності!
  Установчі збори відбудуться 14 листопада 2017 року з 16.00 до 18.00 в Актовій залі Головного навчального корпусу. Реєстрація - з 15.30 до 16.00.
  Діяльність Наукового товариства студентів (курсантів), аспірантів, докторантів та молодих вчених передбачена ст.41 Закону УКраїни "Про вищу освіту" та Статутом Університету.
  З проектом Положення про НТСАДМВ, розробленого ініціативною групою, можна ознайомитись за посиланням.
  Пропозиції та зауваження до Положення простмо вносити за посиланням
  11.11.2017
  21 листопада 2017 року o 14.30 в аудиторії ? 329 приміщенні Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться семінар-презентація "Партнерська програма УНТЦ, зв'язок УНТЦ із рамковими програмами ЄС" (Український науково-технологічних центр, УНТЦ).
  Мета семінару-презентації полягає в ознайомленні науковців університету з можливостями проведення досліджень по програмі міжнародного партнерства.
  Спікер: менеджер програми партнерства УНТЦ, Елена Таберко.
  11.11.2017
  21 листопада 2017 року o 14.30 в аудиторії ? 329 приміщенні Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться семінар-презентація "Партнерська програма УНТЦ, зв'язок УНТЦ із рамковими програмами ЄС" (Український науково-технологічних центр, УНТЦ).
  Мета семінару-презентації полягає в ознайомленні науковців університету з можливостями проведення досліджень по програмі міжнародного партнерства.
  Спікер: менеджер програми партнерства УНТЦ, Елена Таберко.
  09.11.2017
  До вашої уваги! 14 листопада 2017 року (13:20 в актовій залі Інституту філології, о 16:00 в ауд. 204 Головного навч. корпусу) відбудеться презентація міжнародних студентських програм на літні канікули 2018.
  9.11.2017
  Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф-82 на гранти Президента України. Подробиці за посиланням.
  8.11.2017
  Шановні колеги! Відкрито робочу програму "Горизонт 2020" на 2018-2020 роки. Подробиці за посиланням.
  03.11.2017
  Спільний конкурс Ф81 науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Німецького Дослідницького Товариства (DFG) ? термін прийняття запитів до 11 грудня 2017 року.
  03.11.2017
  Конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням ? термін подання документів на конкурс до 30 листопада 2017 року.
  УВАГА!!! 15 листопада 2017 р. о 14:30 у Науковій бібліотеці ім. М.Максимовича, ауд. 31 вібудеться семінар-тренінг щодо оформлення, написання та подачі заявок на конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням.
  03.11.2017
  Шановні колеги! Маємо для вас приємну новину: науковий журнал "Методи та Об'єкти хімічного аналізу" включено до пошукової бази SCOPUS.
  Переглянути журнал можна за посиланням.
  30.10.2017
  До уваги абітурієнтів та учнів старших класів!
  На хімічному факультеті стартує новий навчальний проект
  "Лекторій для юних хіміків".
  Запрошуємо вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в галузі хімії.
  Програма Лекторію містить тематичні лекції з основних розділів хімії, а самі лекції будуть проходити в інтерактивній формі.
  Для участі у Лекторії реєструйтесь за посиланням:
  https://docs.google.com/forms/d/1FEx9Qd9NOMyyFVOQC7JehV1iynCkSfczqAWg1rDyVO8/edit
  Перше заняття відбудеться вже 8 листопада 2017 року.
  Слухачам при собі мати учнівський квиток, зошит, ручку, калькулятор та велике бажання пізнавати нове!
  20.10.2017
  23-29 жовтня 2017 року у світі відзначатиметься Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, під час якого його прихильники діляться досвідом та ідеями щодо впровадження безкоштовного, швидкого, постійного, повнотекстового доступу в режимі реального часу до наукових та навчальних матеріалів, що реалізовується для будь-якого користувача у глобальній інформаційній мережі. Розклад заходів.
  17.10.2017
  До бібліотеки хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка надійшли книги у подарунок від редакції журналу "Chemistry - A European Journal":
  • The Art of Scientific Writing: From Student Reports to Professional Publications in Chemistry and Related Fields
  • Getting Published in the Life Sciences
  • The Chemist`s English: with "Say It in English, Please"
  Книги будуть корисні всім науковцям, які прагнуть покращити якість наукових публікацій, для швидкого та успішного засвоєння практичних навичок у публікації/презентації власних наукових досліджень, для дотримання прийнятих стандартів, організаційних та етичних аспектів науки.
  07.10.2017
  Новий сезон у Мистецькому салоні.
  Шановні колеги! До вашої уваги анонс заходів, що відбудуться у жовтні - грудні 2017 року.
  04.10.2017
  Шановні колеги! Прохання ознайомитись із розпорядженням ?122  від 02.10.2017 "Щодо оформлення документів на відрядження".
  Зразок оформлення подання на відрядження додається.
  02.10.2017
  З нагоди Міжнародного дня науки 2017 року запрошуємо Вас взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Об?єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень". Конференція відбудеться 9?10 листопада 2017 року. Інформація за посиланням.
  02.10.2017
  Повідомляємо про найближчі події Мистецького салону:
  4.10.2017 о 18:00 у Мистецькому салоні Університету відбудеться концерт симфонічного оркестру "Золоті ворота Києва" (маестро Сільвіо Вілер). У програмі концерту ? класика Чехії.
  11.10.2017 о 17:00 у Мистецькому салоні Університету відбудеться концерт хору "Аскольд". У програмі концерту ? українська духовна музика та обробки українських народних пісень.
  30.09.2017
  Шановні колеги! Науково-дослідна частина пропонує ознайомитись із другим випуском Інформаційного бюлетня.
  28.09.2017
  Шановні колеги! Оголошено конкурс на кращу монографію, навчальний посібник, підручник, довідкову, художню літературу і наукові праці молодих учених академії наук вищої освіти України. Детальна інформація розміщена за посиланням.
  27.09.2017
  Шановні колеги! У четвер, 26 жовтня, о 16:00 у їдальні к. 93 НВП "Укроргсинтез" відбудеться лекція Джона Ірвіна, професора факультету фармацевтичної хімії Каліфорнійського університету Сан-Франциско.
  Тема лекції: Molecular docking screens to discover new chemistry for biology.
  18.09.2017
  Календар подій з 18 по 24 вересня 2017 року.
  Шановні колеги! До вашої уваги загальноуніверситетський Календар подій з 18 по 24 вересня 2017 року.
  Запрошуємо усіх на святковий концерт, який відбудеться 20 вересня 2017 о 17.00 в актовому залі головного навчального корпусу
  17.09.2017
  Запрошуємо взяти участь у наймасштабнішому фестивалі інновацій країни, який відбудеться 27-28 вересня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
  17.09.2017
  УкрІНТЕІ запрошує Вас 28 вересня 2017 р. взяти участь у науково-практичному семінарі "ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО В ІНФОРМАЦІЙНО-ЗНАННЄВОМУ ВИМІРІ".
  17.09.2017
  Оголошено щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program. Подробиці за посиланням.
  17.09.2017
  Відкрита реєстрація на вивчення іноземних мов (безкоштовно) від Мовного клубу КНУТШ.
  14.09.2017
  Оголошується конкурс НАН України на здобуття премій імені видатних учених України. Детальну інформацію можна завантажити тут.
  12.09.2017
  До уваги науковців, викладачів, аспірантів, студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка! Наполегливо рекомендуємо Вам користуватись можливостями бази даних Scopus, яка є однією з найбільших баз анотацій та цитувань рецензованої літератури в світі, для пошуку інформації про наукові дослідження. Scopus пропонує набір інтелектуальних інструментів, який дозволяє відстежувати, аналізувати та візуалізувати науково-дослідну інформацію.
  08.09.2017
  Вийшов перший випуск Інформаційного бюлетеня НДЧ (вересень).
  05.09.2017
  Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в VІ міжнародній конференції "Медична фізика ? сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології" що відбудеться 28-29 вересня 2017 р. в м. Київ, Україна.
  Подробиці на офіційній сторінці ВОМФІ.
  05.09.2017
  Шановні колеги! 19 жовтня 2017 р. відбудеться V науково-практична конференція Школи молодих науковців (ШМН) ПАТ "Фармак" на тему: "Наука та сучасне фармацевтичне виробництво".
  До участі у конференції запрошуються молоді науковці ПАТ "Фармак" та інших установ України, віком до 35 років включно: студенти, магістранти, викладачі, аспіранти, докторанти. Форми участі у конференції: наукові роботи у формі усної або постерної доповідей.
  Реєстраційну картку учасника можна завантажити тут.
  15.08.2017
  Національний інститут хімії Словенії, пропонує подати спільну заявку для участі у програмі Горизонт 2020 в проектах за напрямком Дії Марії Склодовської-Кюрі на індивідуальні стипендії (MSCA-IF-2017).
  Більш детально ознайомитися з інформацією про інститут, тематиками досліджень та умовами і перспективами спільної участі з Національним інститутом хімії Словенії в програмі Горизонт 2020 за напрямком MSCA-IF-2017 можна у додатку.
  02.08.2017
  Шановні абітурієнти! Список рекомендованих до зарахування, станом на 1 серпня, на ОС Бакалавр до хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 р. доступний за посиланням.
  За оновленнями можна слідкувати на інформаційному ресурсі для вступників.
  З нетерпінням чекаємо на вас!
  02.08.2017
  До уваги вступників на ОС Магістра! Результати вступного іспиту з фаху до хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 р. доступний за посиланням.
  29.07.2017
  До уваги вступників на ОС Магістра! Результати вступного екзамену з іноземної мови до хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 р. доступний за посиланням.
  27.07.2017
  До уваги абітурієнтів! Рейтинговий список вступників, станом на 27 липня, на ОС Бакалавр до хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 р. доступний за посиланням.
  16.07.2017
  До уваги вступників для здобуття освітнього ступеня магістра. Порядок прийому заяв і документів можна завантажити тут.
  03.07.2017
  Проект RI-LINKS2UA програми ЄС "Горизонт 2020" оголошує конкурс для молодих дослідників на отримання грантів для участі в Літній школі-тренінгу з написання проектних заявок та ознайомлення з концепцією "Відповідальні дослідження та інновації", яка стосується напряму "Наука з суспільством і для суспільства" цієї програми.
  Подробиці на сторінці новин Ради молодих вчених.
  03.07.2017
  Графік проведення консультацій та графік проведення іспитів для вступників на ОС Магістра до хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 р. доступний за посиланням. (Оновлено)
  19.06.2017
  Шановні колеги! Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує наступні конкурси:
  Гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень у 2018 році.
  КОНКУРС Ф79 НАУКОВО - ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ в рамках Міжнародної асоційованої лабораторії "Розробка детекторних систем для експериментів на прискорювачах та технологій для фізики прискорювачів" (для фінансування у 2017 -2018 роках).
  КОНКУРС Ф80 СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО ? ЯПОНСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ (для фінансування у 2017 -2018 роках).
  16.06.2017
  Колектив компанії "АЛСІ-ХРОМ" висловлює глибоку вдячність за високий рівень підготовки магістрів хімії.
  13.06.2017
  Шановні колеги! 8 червня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Інформаційний тренінг "Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020".
  Матеріали інформаційного тренінгу для ознайомлення та використання в практичній роботі при підготовці та написанні проектної пропозиції за викликами Програми Горизонт 2020 можна завантажити тут.
  10.06.2017
  7 Червня 2017 р. на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка працювала секція для школярів "Всесвіт хімії" в рамках IX міжнародної наукової конференції з хімії "Київ-Тулуза". В роботі секції прийняли участь близько 30 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій з м.Київ, м.Харків, м.Львів, м.Чернівці, м.Черкаси, м.Кропивницький, м.Покровськ (Донецька обл.).
  Фото-звіт доступний за посиланням.
  06.06.2017
  8 червня 2017 року з 12.30 до 17.00 на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у аудиторії ? 329 (Червоний корпус, вул. Володимирська, 60), за підтримки Міністерства освіти та науки України, відбудеться Інформаційний тренінг "Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020".
  Посилання для реєстрації.
  02.06.2017
  Шановні колеги! Дякуємо за Вашу участь в семінарах "Участь в міжнародних програмах (Horizon 2020, COSME, Enterprise Europe Network) та патентування".
  За даним посиланням Ви знайдете матеріали презентацій.
  Бажаємо успіхів та творчих ідей!
  31.05.2017
  Huawai Innovation Research Program (HIRP) оголошує конкурс на виконання науково-дослідних робіт для підтримки інноваційних досліджень на рівні ідеї та ранніх розробок, запрошуються до участі науковці та наукові групи з університетів та дослідницьких інститутів зі всього світу. Список проектів і коротку анотацію вимог ви знайдете тут.
  29.05.2017
  Запрошуємо школярів та всіх, хто цікавиться хімією, взяти участь в роботі секції "Всесвіт хімії" в рамках IX міжнародної наукової конференції з хімії "Київ-Тулуза".
  Програма роботи секції за посиланням.
  Початок роботи секції: 7 червня 2017 р., 09.30?13.00.
  Місце проведення: хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 64/13), ауд. 518 (5-ий поверх).
  29.05.2017
  Підсумки конференції "Сучасні проблеми хімії".
  23.05.2017
  19 травня 2017 р. на хімічному факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка відбувся Ярмарок Вакансій. Щиро дякуємо компаніям-учасникам: Фармацевтичній корпорації "ЮРІЯ-ФАРМ", Acino Pharma AG, ПАТ "Фармак", ТОВ "АЛСІ-ХРОМ", Фармацевтичній фірмі "Дарниця", ТОВ "Лаковер". Фотозвіт можна переглянути в Фотогалереї. Відкриті вакансії тут.
  23.05.2017
  31 травня 2017 року о 14.00 год в Великій хімічній аудиторії в приміщенні Хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Льва Толстого, 12) відбудеться семінар "Участь в міжнародних програмах (Horizon 2020, COSME, Enterprise Europe Network ) та патентування".
  Завчасно зареєструватися для участі в семінарі можна за посиланням.
  22.05.2017
  Курс лекцій відомого спеціаліста ЯМР-спектроскопії Жака Фрасарда (Jacques Fraissard).
  17.05.2017
  19 травня 2017 р. в 14.30 у ВХА на хімічному факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка відбудеться Ярмарок Вакансій.
  Свою участь вже підтвердили: Фармацевтична корпорація "ЮРІЯ-ФАРМ", Acino Pharma AG, ПАТ "Фармак", ТОВ "АЛСІ-ХРОМ", Фармацевтична фірма "Дарниця", ТОВ "Лаковер".
  14.05.2017
  16 Травня 2017 р. о 14.30 у ВХА відбудеться Конференція трудового колективу хімічного факультету.
  Порядок денний:
  1. Рекомендація претендента на заміщення посади завідувача кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  2. Рекомендація претендента на заміщення посади завідувача кафедри хімії високомолекулярних сполук хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  3. Різне.
  14.05.2017
  Шановні учасники конференції та колеги! Нагадуємо Вам, що урочисте відкриття Вісімнадцятої міжнародної конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії" відбудеться 18 травня 2017 р. о 10.00.
  В 10.15 Ви маєте нагоду відвідати лекцію "Insider Tips for successful submissions: opening the editors black box / Як зробити успішну публікацію ? підказки інсайдерів, або що відбувається за ширмою редактора" - talk by Ganna Lyashenko, PhD, Senior Associate Editor at  "Chemistry - A European Journal"? головного спонсора проведення конференції
  Робота секцій розпочнеться в 11.00.
  12.05.2017
  Шановні члени великої Унівеситетської родини! Потрібна допомога!
  Петро ОЛЕКСЮК, випускник радіофізичного факультету, магістрант Інституту високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка зазнав важкого поранення, підірвавшись на міні 9 травня 2017 року під Новотроїцьким. Потрібне тривале лікування. Петро Олексюк - ініціатор створення і перший командир Студентської гвардії КНУ імені Тараса Шевченка. Служить у 90-му батальйоні 81 окремої аеромобільної бригади з січня 2015 р. Пішов добровольцем у вересні 2014 року і з того часу захищає нашу Батьківщину, щоб ми могли вчитися, працювати та радіти життю. Детальніше. Скринька для збору коштів буде стояти перед засіданням Вченої ради (15.05.2017), а також протягом тижня у холі головного навчального корпусу.
  Календар подій Університету з 15 по 21 травня 2017 року.
  Заплановані екскурсії згідно з календарем подій Університету:
  18 травня (четвер) ? 12.50 "Рододендрони Ботанічного саду" в рамках проекту Ради ветеранів "Озон" (збір о 12.50 між хімічним ф-том та Червоним корпусом);
  19 травня (п?ятниця) ? 12.00 Музей історії Київського університету: діалог університетських поколінь (збір об 11.50 у Раді ветеранів, ауд. 212, музей ? ауд. 334);
  20 травня (субота) ? 13.00 екскурсія Стародавнім Києвом "Заповідник Софія Київська" у рамках проекту географічного факультету та за підтримки Управління туризму КМДА (збір о 12.50 біля головного входу до Софійського собору ? вул. Володимирська, 24). На цю екскурсію треба записуватись заздалегідь (тел. Ради ветеранів 239-32-21).
  Інформація для самостійної участі в екскурсіях містом.
  11.05.2017
  До уваги студентів 1 курсу!
  Кафедра хімії високомолекулярних сполук пропонує студентам 1 року навчання новий лекційний курс "Зелена хімія". "Зелена хімія" - нова філософія сучасного розвитку хімічної індустрії, наукових досліджень та світогляду молодого покоління хіміків. "Зелена хімія" має допомогти людству у відборі таких вихідних матеріалів та схем процесів, які взагалі виключають використання будь-яких шкідливих вихідних речовин або їх утворення в процесі виробництва/використання хімічної продукції. Кращими університетами світу розробляються курси, присвячені "зеленій хімії". Подробиці за посиланням.
  10.05.2017
  18 травня 2017 року з 9.30 год до 12.00 год в аудиторії ? 329 приміщення Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства освіти та науки України відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Info Day in Kyiv). Це перший захід Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій в Україні.
  На Інформаційному Дні буде презентована діяльність COST Association і обговорено питання підготовки міжнародних проектів Асоціації, процедури їх подання, оцінки, відбору та затвердження. Крім цього будуть презентовані механізми створення національних контактних пунктів COST та залучення науковців до COST Association.
  Завчасно зареєструватися на участь у заході можна за посиланням.
  Сайт COST Association.
  10.05.2017
  17 травня 2017 року о 14.00 в ауд ? 31 приміщення Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (вулиця Володимирська, 58) в рамках співробітництва Університету та Академії ДТЕК відбудеться перший семінар з курсу семінарів з менеджменту на тему "Індивідуальний план розвитку".
  Мета проведення семінару: підвищення обізнаності молоді в тому: що таке комерційні компанії; що таке керівний та лідерський потенціал компанії; що таке корпоративні цінності; як компанії створюють умови для розвитку своїх співробітників.
  Спікер - директор академії ДТЕК Бондаренко Євгеній Ігорович.
  Завчасно зареєструватися на участь у семінарі можна за посиланням.
  04.05.2017
  Календар подій з 8 по 14 травня 2017 року.
  Інформуємо про заходи, що відбудуться в Університеті з 8-го по 13 травня.
  Зверніть увагу на Дні відкритих дверей і Дні науки. На минулому тижні відбулась одна з найцікавіших екскурсій до Ботанічного саду. Вражали і самі магнолії, і екскурсовод Роман Палагеча ? куратор найкращої колекції духмяних квітучих дерев. У нас уже є постійні екскурсанти ? учасники програми "Озон". Шкода, що дехто ще не з нами. Прогулянки щоразу різні, вони додають сил і натхнення, особливо навесні, коли все квітує. Наступну екскурсію запланували на 18 травня. Будуть РОДОДЕНДРОНИ! А ще ? рожеві та бордові магнолії. Зустріч біля хімічного і червоного корпусу о 12:50. Запрошуйте своїх колег!
  04.05.2017
  Шановні ветерани Університету! Вітаємо вас з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Бажаємо вам здоров?я, святкового настрою та низько вклоняємось за мужність і безцінний приклад патріотизму нашим захисникам!
  Приходьте 8 травня о 12:00 ? і ми разом покладемо квіти до Пам?ятного знаку загиблим воїнам ? викладачам і студентам Університету. Звичайно, це можна зробити в зручний для Вас час і 9-го травня.
  27.04.2017
  ВІТАЄМО Валерію Пірогову, студентку хімічного факультету, яка зайняла 1 МІСЦЕ в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії!
  Так тримати!
  25.04.2017
  Очний тур Олімпіади для абітурієнтів-2017 з Хімії.
  22 Квітня 2017 року на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся очний тур Олімпіади для абітурієнтів-2017 з Хімії.
  Результати очного туру.
  Вітаємо переможців очного туру Олімпіади з хімії для абітурієнтів, які набрали більше 90% балів. Переможцям буде нараховано додатково 20 балів з хімії при вступі на хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  25.04.2017
  До вашої уваги інтерв?ю Василя Георгійовича Пивоваренка журналу "Methods and Applications in Fluorescence" у зв?язку з публікацією статті: O. M. Zamotaiev, V. Shvadchak, T. P. Sych, N. A. Melnychuk, D. Yushchenko, Y. Mely, V. G. Pivovarenko. Environment-Sensitive Quinolone Demonstrating Long-Lived Fluorescence and Unusually Slow Excited-State Intramolecular Proton Transfer Kinetics. Meth. Applicat. in Fluoresc., 2016, V.4, #3, pp. 1-10. DOI: 10.1088/2050-6120/4/3/034004.
  22.04.2017
  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у IX Міжнародній науковій конференції з хімії Київ-Тулуза (ICKT-9), що проходитиме в Києві з 4 по 9 червня 2017 року.
  Дедлайн подачі тез було продовжено до 1 травня 2017 року.
  Для участі у конференції необхідно зареєструватися на сайті до 1 травня 2017 року, прикріпивши тези доповідей.
  Вся необхідна інформація доступна за посиланням.
  21.04.2017
  Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у заходах з 24 по 29 квітня.
  Календар подій Університету з 24 по 30 квітня 2017 року.
  Зокрема, будемо раді разом насолодитися музикою у середу у виконанні симфонічного оркестру під керівництвом Сільвіо Вілера та у четвер прогулятись алеями закритої території Ботанічного %