Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

НовиниПопередня сторінка24.12.2018
Старший науковий співробітник хімічного факультету, к.х.н, Крупка Оксана Михайлівна серед 10 фіналісток Премії "Для жінок у науці". Щиро вітаємо!
Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) підтримують та відзначають талановитих жінок-науковців аби заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі. Українська Премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО "Для жінок у науці".
Премія для жінок у науці

Фото JetSetter.
18.12.2018
Шановні колеги! Україна як асоційований член VIII Рамкової Програми ЄС фінансування наукових досліджень Horizon2020, відповідно до Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу Горизонт 2020 - Рамкова програма з досліджень та інновацій (2014-2020), вчиненої 20 березня 2015 pоку в м. Києві, має доступ до окремого пулу коштів для фінансування дослідницьких проектів. Тобто подані грантові заявки не конкуруватимуть із проектами з інших країн, що значно розширює можливості отримати європейське фінансування та підвищить показники успіху наших команд учених!
Днями Міністерство освіти і науки України опублікувало проект наказу "Про затвердження положення про конкурсний відбір наукових (науково-технічних) робіт, які фінансуються в рамках підтримки Європейським Союзом участі України в програмі Горизонт 2020".
Запрошуємо та заохочуємо до обговорення й подання пропозицій до цієї конкурсної процедури до 31 грудня 2018 року. Докладніше - на сайті МОН.
13.12.2018
Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році. Запити приймаються до 20 лютого 2019 року. З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФФД за посиланням.
03.12.2018
"Центр учбової літератури" надав КНУ доступ до електронних книг. Подробиці за посиланням.
26.11.2018
На цьогорічному Міжнародному форумі інновацій "Innovation Market", що розпочав свою роботу 21 листопада у Міжнародному виставковому центрі, представлені розробки науковців хімічного факультету! Детальніше.
20.11.2018
Шановні колеги! 23 листопада о 13.00 у Великій хімічній аудиторії відбудеться урочисте засідання кафедри неорганічної хімії, присвячене 100-річчю від дня народження професора Голуба Андрія Матвійовича. Запрошуються всі бажаючі.
19.11.2018
Молоді науковці хімічного факультету - Гарагуц Юлія (усна доповідь за темою "Конкурентні взаємодії в гібридних наносистемах полімер/цисплатин та полімер/Ag/цисплатин") та Красилов Ігор (усна доповідь за темою "Синтез та модифікація синтетичних аналогів гравеолону") - учасники V Всеукраїнської науково-практичної конференції "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень", яка організована Радою Молодих Вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Студентського Парламенту та Наукового Парку Університету. Фото на сторінці Facebook за посиланням.
15.11.2018
13 листопада 2018 року на факультеті фармації університету Страсбургу відбувся захист дисертації доктора філософії за темою "Мікроскопія одиночних молекул та наночастинок при їх збудженні шляхом апконверсії" випускником нашого факультету Олексієм Духно.
Далі слова Василя Георгійовича Пивоваренка: Я був запрошений на цей захист, оскільки керував його дипломними роботами в бакалавраті та в магістратурі (у 2015 році). Без всяких емоцій можу підтвердити, що даний науковий напрямок є піонерським (виник менше десяти років тому), має великі перспективи до розвитку і поширення, але досить складним у технічному плані. Зокрема, досі не існувало мікроскопів для дослідження люмінесценції у таких умовах, і Олексій разом з керівником своєї роботи були вимушені переробити наявний флуоресцентний мікроскоп відомої компанії і застосувати його для своїх потреб (див. фото: Олексій біля переробленого мікроскопу у серпні 2016 року).
Олексій ДухноМетод апконверсії, який розробляв Олексій, дозволяє отримати дві надзвичайно важливі переваги у дослідженнях люмінесценції наночастинок. Перша з них - це можливість збуджувати наночастинки у тілі людини чи тварин на глибині до 2-5 см, причому не надпотужними лазерними імпульсами, як у випадку органічних барвників, а у мільйони разів менш потужним опроміненням недорогих напівпровідникових лазерів. Така властивість значно спрощує практичне застосування фотодинамічної терапії різних захворювань. Друга перевага - їх люмінесценція у мікросекундному інтервалі часу, що дозволяє позбавитись від флуоресценції молекул-складових організмів і добитися високих відношень сигнал/шум. Важлива вимога при проведенні усіх спектроскопічних дослідів.
Далеко не всі досліди були успішними для Олексія на початкових стадіях. Проте за три роки роботи йому вдалося вирішити проблеми і отримати яскраві результати. Під час захисту доповідав і відповідав на запитання він блискуче, чим привів у захоплення членів експертної комісії. Я був свідком їх зважених, і в той же час емоційних висловів під час наради після захисту. У результаті обговорення поважна комісія прийшла до рішення поставити "відмінно" за всіма чотирма параметрами оцінки дисертації. Перша публікація Олексія.
12.11.2018
Шановні студенти, аспіранти та співробітники! Запрошуємо відвідати лекцію професора Тієррі Оллевієра (університет Лаваль, Канада) на тему "Розробка комплексів заліза та вісмуту для асиметричного каталізу" в понеділок, 19 листопада о 9:50, Велика Хімічна Аудиторія.
06.11.2018
Шановні колеги! МОН оголосило перший конкурс наукових розробок за держзамовленням за новими правилами - зокрема, відтепер для фінансування робіт переможців не потрібно буде проводити тендерні закупівлі. Це спростить та пришвидшить процедуру надання коштів ученим, чиї роботи будуть визнані кращими та отримають фінансування держави.
Фінансування надаватиметься з 2019 року. Планується, що державою для цього буде виділено близько 19,3 млн гривень.
Відбір розробок буде за такими пріоритетами:
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • енергетика та енергоефективність;
  • раціональне природокористування;
  • науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
  • нові речовини і матеріали.
Дедлайн подачі документів: до 18 год. 3 грудня 2018 року.
Детальніше про конкурс.
Джерело.
05.11.2018
Хімічний Хеловін - День відкритих дверей відбувся в суботу, 3 листопада! Море позитивних емоцій, нові знайомства та знання подарував цей день нашим майбутнім абітурієнтам. Дякуємо, та до наступної зустрічі!
День Відкритих Дверей
05.11.2018
Запрошуємо відвідати лекцію Cherif F. Matta (Department of Chemistry & Physics Mount Saint Vincent University, Canada) "The Kidney, the Mitochondrion, and Maxwell Demon - An Information Theoretic Investigation of Molecular Motors Thermodynamic Efficiency", що відбудеться 7 листопада 2018 року о 14:30 в аудиторії #1 факультету комп'ютерних наук та кібернетики.
01.11.2018
КНУ імені Тараса Шевченка увійшов до рейтингу "Best Global Universities Rankings"!
До рейтингу увійшло 1250 навчальних закладів вищої освіти зі всього світу. Враховували такі показники як результати наукових досліджень співробітників, світову й регіональну репутацію навчального закладу. Наразі позиція КНУ - 1023 місце в рейтингу, а тотожні показники з Шевченковим університетом одержали навчальні заклади зі США, Швеції, Чеської Республіки та Республіки Чилі. Ознайомитися зі світовою позицією КНУ можна тут.
З хімічних дисциплін, світова позиція КНУ наразі становить 576 місце. Ознайомитися з предметними рейтингами можна тут.
Вітаємо з гідними результатами й зичимо подальших наукових здобутків!
Джерело.
25.10.2018
Увага! 26 жовтня 2018 р. о 14.00 у ВХА відбудеться лекція проф. О. Буріна з Туланського університету США "Charge transfer in DNA: Can DNA serve as molecular wire?" (The brief description of the Tulane University and graduate programs where the presenter works will be given. Then the introduction to the problem of charge transfer in DNA and the description of the key ingredient controlling this reaction will be given).
Буде представлена інформація про Туланський університет та Постдоківські програми університету.
25.10.2018
Тиждень першокурсника, що відбувся на хімічному факультеті залишив неймовірні враження, адже наші першокурсники виявились творчими, активними і згуртованими.
Тиждень першокурсника
Починаючи з ярмарки, до якої перший курс приготував не просто смачну їжу, а по-справжньому унікальну за оформленням. Окрім апетитних домашніх страв, викладачі та студенти мали змогу випити солодку воду з пробірок, спробувати печиво у формі колб та навіть скуштувати солодку вату. Відчуття теплоти та спокою подарував квартирник, де кожен зміг заспівати під гітару, поспілкуватися з друзями та отримати стікери, кошти за які підуть на благодійні внески. Перевірити розумові здібності дала змогу гра "Що? Де? Коли? ". Грандіозне шоу, яке підготував нам перший курс, хотілося б пережити знову і знову. Адже те, що відбувалося на сцені, словами описати неможливо. Дякуємо першокурсникам за незабутні емоції та свято, яке надовго залишиться у пам'яті.
Також, читайте про тиждень Першокурсника у новинах Універнитету.
17.10.2018
Шановні колеги! Запрошуємо вас відвідати семінар "Правила роботи з базою публікацій Університету"! Реєстрація на семінар.
Коли: 18 жовтня 2018 року, з 14:00 до 16:00.
Місце проведення: Наукова бібліотека імені М. Максимовича аудиторія №27.
Для вже зареєстрованих співробітників відвідування семінару не є обов'язковим, але бажаним.
Для реєстрації нових відповідальних співробітників потрібно:
  • В інформаційний або аналітичний сектор апарату НДЧ (http://science.univ.kiev.ua/contacts/direction/) повинна бути надана таблиця із даними нового співробітника (ПІБ, підрозділ, посада, особиста електронна адреса, телефон мобільний, телефон робочий) підписана заступником декана/директора з наукової роботи структурного підрозділу, в електронному або у паперовому вигляді.
  • Обов'язковим є участь у семінарі нових призначених відповідальних осіб.
    Нагадуємо, що проходження семінару є обов?язковим та за результатами його проведення нові призначені відповідальні співробітники отримають доступ для роботи із базою публікацій Університету!
16.10.2018
Лекторій для юних хіміків
11.10.2018
Українці, які здобули ступінь бакалавра, магістра або закінчують навчання за зазначеними ступенями, а також аспіранти 2 та 3 року навчання можуть претендувати на участь у програмі стажування у KIST School.
Програма реалізується у Корейському інституті науки та технологій за напрямами Біометричні науки і техніка, Нанотехнології і інформаційні технології, Енергетика і навколишнє середовище. Детальна інформація на сайті.
Документи мають бути подані через електронну систему не пізніше 19 жовтня 2018!
Програма фінансується урядом Південної Кореї.
Докладніше про програму.
Контактна особа в МОН Супрун Катерина Миколаївна 044-481-32-67
10.10.2018
Шановні студенти! З'явилася можливість стажування в лабораторії Raphael Labruere з Institut de Chimie Moleculaire et des Materiaux d`Orsay, починаючи з січня 2019 р. Позиція відкрита протягом 6 місяців (550 євро / місяць) студентам-магістрам з хімії з можливістю зарахування на PhD-позицію згодом. Тематика - органічна хімія з акцентом на розробку ліків (http://www.icmmo.u-psud.fr/Labos/LCBB/cv/labruere.php).
Дедлайн 20 жовтня.
09.10.2018
Рада Молодих Вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує аспірантів взяти участь в інформаційному заході Аспірант КНУ: info day, який відбудеться 16.10.2018 р. в 14.30. Детальна інформація у прикріпленому файлі.
Дізнайтесь про можливості, які відкриває перед вами навчання в аспірантурі Університету!
07.10.2018
Хімічний факультет щиро вітає з Днем Працівника Освіти! Бажаємо натхнення, гарного настрою, чудових студентів та учнів, міцних нервів та сил на нові звершення!
05.10.2018
Шановні колеги! До 1 листопада проходить прийом документів на програму для молодих дослідників - FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM.
05.10.2018
Шановні колеги! У зв'язку з проведенням VI науково-практичної конференції Школи молодих науковців (ШМН) на тему: "Наука та сучасне фармацевтичне виробництво" 1 листопада 2018 року, просимо підтвердити до 18.10.2018 р. Вашу участь у конференції у якості доповідача або вільного слухача (електронною поштою на адресу секретаря ШМН Наталії Тимофтевич (N.Tymoftevych@farmak.ua)).
Ваше офіційне підтвердження є необхідним для формування остаточної програми, резервації місць та організації обідів та кави-брейк. Очікуємо на відповідь та дякуємо за розуміння.
Шановні доповідачі, прохання надіслати Ваші тези до 18.10.2018 р.
Подробиці за посиланням.
Завантажити реєстраційну форму.
04.10.2018
Простір освітніх можливостей - KНУ Expo-2018
29 Вересня 2018 року в Головному навчальному корпусі університету відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей.
Наш факультет взяв найактивнішу участь у цій масштабній події. На відвідувачів чекали хімічні експерименти, екскурсія та квест факультетом, вікторини та майстер-класи, фахові консультації адміністрації, викладачів, представників приймальної комісії. Майбутні абітурієнти змогли детальніше дізнаєтесь про професію хіміка, наукові хімічні школи університету та сучасні наукові тренди, корисні речовини та матеріали, сонячну енергетику, важливі полімери та лікарські засоби, а також переконались, що створення молекул - це мистецтво!
Детальніше про KНУ Expo-2018 читайте у новинах КНУ та у дописах на сторінці хімічного факультету у фейсбуці.
КНУ EXPO-2018
26.09.2018
29 Вересня пройде масштабна подія - КНУ EXPO-2018, Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей: простір освітніх можливостей.
Під одним дахом цього дня зберуться представники усіх факультетів та інститутів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі, які допоможуть майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.
Детальніше.
КНУ EXPO-2018
24.09.2018
Шановні колеги! Рада молодих вчених та Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують 8-9 листопада 2018 року взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень".
Для участі в конференції необхідно до 14 жовтня 2018 р.
1) надіслати на електронну адресу unitedbyscience2018@gmail.com тези доповіді згідно визначених в інформаційному листі вимог;
2) заповнити Google-форму про участь у заході.
Детальна інформація - в додатку.
24.09.2018
22 вересня Хімічний факультет вперше взяв участь у "Наукових пікніках"! Цікаві експерименти, майстер-класи, хімічні шахи, комікси, вікторини та трішечки магії - усе це побачили наші гості. Фото можна переглянути за посиланням.
24.09.2018
З метою підтримки освітян та науковців, а також найталановитіших молодих учених України, ВГО "Академія наук вищої освіти України" проводить щорічний конкурс на найкращу монографію, навчальний посібник, підручник, художню літературу і наукові праці, які отримали визнання серед наукової та освітянської спільноти (роки видання - з 2016 по 2018 рр. включно).
Подробиці.
18.09.2018
Шановні колеги: викладачі, наукові співробітники, інженери, аспіранти, магістри!
У зв'язку зі святкуванням 20-ої річниці співпраці Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Університетом Поля Сабатьє (Тулуза, Франція) 21 вересня 2018 року о 14-00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії відбудеться науково-організаційна конференція "Підсумки двадцятирічного співробітництва та перспективи розвитку подальшої співпраці".
В програмі конференції: привітання від керівництва Університету та факультету, а також від Посольства Франції в Україні, мерії Тулузи та КМДА.
Доповіді: Зоя Всеволодівна Войтенко, Ремі Шовен, Валері Мараваль "Університетське та наукове співробітництво двох університетів-партнерів в цифрах та фактах".
Виступи: Аззедін Бусексу, Стефан Мазьєр, Емануель Грас, Паскаль Лакруа, Ів Женісон.
17.09.2018
Шановні колеги! Повідомляємо, що 1 листопада 2018 р. планується проведення VІ науково-практичної конференції Школи молодих науковців (ШМН) ПАТ "Фармак" на тему: "Наука та сучасне фармацевтичне виробництво".
Подробиці за посиланням.
Завантажити реєстраційну форму.
13.09.2018
17 вересня 2018 року у ВХА хімічного факультету о 14:30 відбудеться семінар "Європейські програми Horizon 2020, COSME та Enterprise Europe Network як інструменти підтримки бізнесу та науки". Планується обговорення можливостей участі у проектах, зокрема за напрямком Дії Марії-Склодовської-Кюрі.
Запрошуються співробітники, аспіранти, студенти.
08.09.2018
Хімічний факультет запрошує на КНУ EXPO-2018: простір освітніх можливостей!
Коли: 29 вересня 2018 року, 10:00 - 15:00.
Де: Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).
За додатковою інформацією звертайтеся: (044) 239-34-60  Центр Комунікацій КНУ, 224 кабінет Головного корпусу.
Деталі за посиланням.
07.09.2018
Наступного тижня на хімічному факультеті починається цикл лекцій відомого фахівця, професора Університету Поля Сабатьє, габілітованого доктора філософії, Паскаля Джорджа Лакруа на тему: "Молекулярні матеріали з нелінійно-оптичними властивостями".
Де: 518 аудиторія, 10, 14, 17 вересня, 9:50 - 11:10 (2-га пара).
Лекції присвячено святкуванню 20-ти річного співробітництва нашого Університету з Університетом Поля Сабатьє. Лекції англійською мовою. Переклад питаннь та відповідей буде забезпечено.
Запрошуються усі бажаючі!
07.09.2018
Розклад - 1 семестр 2018-2019 н.р.
30.08.2018
Запрошуємо вас, шановні колеги та студенти, взяти участь у "FEBS 3+ Meeting - XI Parnas Conference ? Young Scientists Forum" Biochemistry and Molecular Biology for Innovative Medicine, що відбудеться у Червоному корпусі Університету 3-5 вересня 2018 р.
Також, в понеділок 3-го вересня о 15:00, у рамках заходу відбудеться цікавий воркшоп Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer.
Спікер: Dr. Sandor G. Vari, International Research and Innovation in Medicine Program, Cedars - Sinai Medical Center, Los Angeles, USA
Де: Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна, вул. Леонтовича 9, Конференц зал, 3-й поверх.
28.08.2018
Увага! 31 серпня 2018 року о 9.00 буде проведено тестування знань студентів 1 курсу з іноземної мови для формування мовних груп.
27.08.2018
Шановні колеги! 28 серпня (у вівторок) об 11:00 розпочнеться вебінар "Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство". Тренер від Elsevier Ukraine розповість, як завантажити та встановити Mendeley, створити та організувати бібліотеку, працювати з PDF-файлами та створювати бібліографічні посилання, як шукати колег та працювати в групах Mendeley.
Реєстрація за посиланням. Участь безкоштовна.
21.08.2018
Урочиста посвята першокурсника відбудеться 31 серпня о 12.00 у Великій Хімічній Аудиторії. З нетерпінням чекаємо на вас!
12.08.2018
Хімічний факультет успішно завершує Вступну кампанію-2018!
За результатами засідань Приймальної комісії Університету 07-11 серпня 2018 року підписано накази до зарахування на навчання на хімічний факультет 101 студента ОС БАКАЛАВР і 51 студента ОС МАГІСТР!
07.08.2018
Вітаємо зі вступом!!!
Хімічний факультет щиро вітає нових студентів ОС БАКАЛАВР і ОС МАГІСТР із зарахуванням на навчання за державним замовленням!
04.08.2018
Вітаємо вступників ОС МАГІСТР, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням!
Список рекомендованих можна переглянути за посиланням.
Прийом оригіналів документів до 17.00 06 серпня 2018 року!
Загальний рейтинговий список.
Прийом заяв на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 17.00 09.08.2018.
01.08.2018
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає вступників на 1-й курс ОС Бакалавр, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання)!
Список рекомендованих за конкурсом (конкурсною пропозицією), який входить у широкий конкурс.
30.07.2018
Хімічний факультет вітає вступників ОС МАГІСТР з успішним складанням іноземної мови!
Рейтингові списки.
Іспит з фаху: 3 серпня 2018 року о 9.00 за адресою: просп. Глушкова, 2б.
18.07.2018
Графік проведення консультацій та вступних випробувань для вступників на ОС "Магістр".
18.07.2018
До уваги вступників ОС МАГІСТР за спеціальністю "Хімія"!
Подати документи на нові освітні програми "Медична хімія", "Фармацевтична хімія", "Косметична хімія" (контрактна форма) можуть абітурієнти, що мають освітній ступінь бакалавра чи магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.
Для вступу необхідно:
Довідки за телефоном: (044) 521-35-37
13.07.2018
До уваги абітурієнтів, що мають спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі!
Прийом документів на освітній ступінь бакалавр для абітурієнтів, які мають право на вступ за вступними іспитами, співбесідою, квотою-1, здійснюється для всіх спеціальностей через Центр з прийому документів у абітурієнтів, для яких застосовуються спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: (метро Виставковий центр) проспект Глушкова 2а, корпус географічного факультету та факультету психології, кімната 119.
Прийом документів через цей центр здійснюється у терміни з 12 липня по 20 липня 2018 року. Детальна інформація
12.07.2018
12 липня 2018 року початок прийому заяв за ОС Бакалавр!
Хімічний факультет завдяки поєднанню фундаментальних теоретичних знань та практичних навичок роботи на сучасному обладнанні, здійснює підготовку висококваліфікованих професіоналів, які здатні критично і креативно мислити, генерувати ідеї дизайну, синтезу і дослідження сполук і матеріалів, що відповідають вимогам сучасної хімії та її передовим тенденціям у світовій науці і виробництві, зокрема хімічної, фармацевтичної, харчової, косметичної та медичної галузей.
Хімічний факультет - Перший пріорітет!
Детальна інструкція подання заяви у електронній формі за посиланням.
02.07.2018
До уваги абітурієнтів! Особливості проведення вступної кампанії ОС "Бакалавр" 2018.
02.07.2018
До уваги магістрів!
3 липня (вівторок) о 12.00 у Великій Хімічній Аудиторії відбудеться урочисте вручення дипломів.
27.06.2018
Шановні бакалаври!
Вітаємо вас з успішним захистом дипломних робіт та запрошуємо на навчання за освітнім ступенем магістра, за спеціальністю 102 Хімія.
Увага! Відкрито нові освітні програми (контрактна форма навчання): Медична хімія, Фармацевтична хімія, Косметична хімія.
Перелік необхідних документів.
Нагадуємо, що 12 липня 2018 року о 9.00 Приймальна (відбіркова) комісія хімічного факультету відчиняє свої двері для вступніків до магістратури за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 2а (географічний факультет), кім. 114. Прийом заяв триватиме до 26 липня 2018 року. Подробиці за посиланням.
21.06.2018
На хімічний факультет завітали школярі з Всеукраїнської літньої Стартап-Школи "StartChemist" 2018 року
14 Червня в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. У рамках Зльоту пройшла Всеукраїнська літня Стартап-Школа "StartChemist" ? організаційно-масовий захід з учнівською молоддю яка цікавиться хімією, як наукою. Подробиці за посиланням.
18.06.2018
Хіміки на "Козацьких шляхах"
У неділю 10 червня 2018 року співробітники хімічного факультету побували на екскурсії під назвою "Козацькими шляхами". Детальніше.
13.06.2018
Успішно завершився марафон пізнання "Лекторій для юних хіміків"
Напередодні професійного свята Дня хіміка, учасники Лекторію успішно завершили курс, а найактивніші та найдопитливіші одержали дипломи. Детальніше.
12.06.2018
Запрошуємо на цикл освітніх подій "Від ідеї до дії" ("From Idea to Action") створений з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров?я! На нас чекають зустрічі із успішними людьми ? провідниками змін. Під час першої зустрічі ми розглянемо питання концептуального проектування та стратегічного планування.
Нашими експертами будуть засновники Всеукраїнської освітньої платформи "Сходи в майбутнє":
- Тарас Бебешко - міжнародний аналітик, експерт з економіки та бізнес-планування;
- Кирило Стеценко - музикант, викладач бізнес-менеджменту у КНУКіМ;
- Ігор Найда - медик, уповноважений координатор Української медичної експертної спільноти.
Коли? ? 20 червня о 18:00.
Де? ? Корпорація "Юрія-Фарм" (Центральний офіс), вул. Народного Ополчення, 19.
Детальніше.
09.06.2018
Визначено імена 100 переможців конкурсу програми "Завтра.UA" сезону 2017/18!
Серед них - студентка хімічного факультету, магістр кафедри органічної хімії Олена Тихонюк!
Переможці протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію, а також матимуть можливість відвідати молодіжний форум "Завтра.UA", взяти участь у зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та долучитись до інших проектів Фонду.
Переможців запрошують на 11-ий Молодіжний форум освітніх програм "Завтра.UA" та "Всесвітні студії" Фонду Віктора Пінчука, що проходитиме у Києві 22-24 червня.
Детальніше.
05.06.2018
Щиро вітаємо Володимира Олександровича Дорощука, доцента кафедри аналітичної хімії, з нагородженням подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність!
15.05.2018
Рада Молодих Вчених хімічного факультету запрошує всіх бажаючих на Science Talks - науково-популярні доповіді студентів, аспірантів та молодих вчених хімічного факультету, які відбудуться в рамках проведення XII Всеукраїнського фестиваля науки.
Час та місце зустрічі: 17 травня 2018 р., 14 год. 30 хв., Велика Хімічна Аудиторія (ВХА).
15.05.2018
Шановні колеги! Відкриття XIX Міжнародної конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії" відбудеться 22 травня 2018 р.(вівторок) в 14 год. 30 хв. З програмою  роботи конференції вже можна ознайомитись. В рамках проведення конференції відбудуться відкриті лекції.
07.05.2018
Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з нагоди вшанування Дня пам'яті і примирення та відзначення Дня Перемоги!
8 Травня 2018 року о 10.00 всі запрошуються на покладання квітів до Пам'ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Другої світової війни (біля головного корпусу), потім у Мистецькому салоні ? урочисті збори та концерт.
05.05.2018
До уваги студентів 1 курсу!
Як дисципліну вільного вибору студентів пропонується для вивчення на 2 році навчання курс "Зелена" хімія. Подробиці за посиланням.
02.05.2018
Науково-дослідна частина пропонує ознайомитись із п'ятим випуском Інформаційного бюлетеня.
Минулі випуски Інформаційного бюлетеня ви можете знайти за посиланням.
02.05.2018
До уваги магістрів другого року навчання хімічного факультету!
Оголошено конкурсний відбір для отримання стипендій Еразмус+ у партнерському Університеті Страсбурга, Франція для навчання в осінньому семестрі 2018-19 навчального року за напрямком фізична хімія та матеріали. Дедлайн для подання аплікацій студентами, які претендуватимуть на отримання стипендій ? 9 травня 2018 року (до 24:00)!
Подробиці на сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
24.04.2018
Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
22 квітня 2018 року відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. До Вашої уваги результати туру, а також розв?язки завдань.
Хімічний факультет висловлює подяку усім Олімпійцям за участь і проявлену наполегливість, бажає успіхів у складанні ЗНО та запрошує на навчання!
24.04.2018
Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-практичній конференції "Інновативні перспективи розвитку нафтопереробки і нафтохімії " присвяченій 110-річчю академіка В.С. Аліева, що відбудеться 9 - 10 жовтня 2018 р. Подробиці в інформаційному листі.
19.04.2018
Шановні колеги! Запрошуємо до участі у конференції "Схід-Захід 2018", яка відбудеться 10 - 12 жовтня 2018 року у Львові. Прийом тез доповідей від українських учасників закінчується 13 серпня 2018 р. Тези доповідей потрібно завантажити на сайті конференції.
Інформація для українських учасників подаватиметься на веб-сайті Конференції в українській версії. Для уточнення деталей просимо відвідати веб-сторінку.
Під час проведення Конференції відбудеться також конференція молодих учених та студентів.
19.04.2018
До вашої уваги збірник матеріалів наукових досліджень студентів - магістрантів "Шляхи вдосконалення організації освітнього процесу на хімічному факультеті".
17.04.2018
Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
22 квітня 2018 р., об 11.00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії проводитиметься Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. Початок реєстрації о 10.00.
Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з хімії при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів в очному турі.
Результати очного туру з повідомленням про отримання / не отримання додаткових балів до відповідного сертифіката ЗНО по кожній секції окремо оприлюднюються на веб-сайті приймальної комісії не пізніше 15 травня 2018 року.
17.04.2018
Розпочався конкурс Українсько-Французьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.
Прийом заявок на конкурс - з 16 квітня до 18 червня 2018 року. Подробиці за посиланням.
16.04.2018
Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей!
Під дахом університетського спорткомплексу 14 квітня 2018 року стартував освітній марафон - Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей ? #KNU_Expo2018, активними учасниками якого стали і наші Хіміки! Детальніше.
08.04.2018
Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у II Всеукраїнській конференції студентів, аспірантів та молодих науковців з міжнародною участю "Актуальні проблеми сучасної хімії", що відбудеться 24-25 травня 2018 року у м. Миколаїв. Подробиці за посиланням.
Термін подачі тез доповідей - 20 квітня 2018 року!
29.03.2018
Запрошуємо на Очний тур олімпіади з хімії!
За результатами дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії запрошуємо до участі у очному турі, що проводитиметься у приміщенні хімічного факультету: м. Київ, вул. Льва Толстого, 12, хімічний факультет, Велика хімічна аудиторія.
Дата та час проведення: 22 квітня 2018 р., початок об 11:00
При собі мати документ, що засвідчує особу, ручку, калькулятор.
Із запитаннями можна звертатися за адресою: chemknu.dep@gmail.com або зателефонувавши за номером +38 (050) 546-60-03 (Відповідальний секретар приймальної комісії хімічного факультету).
28.03.2018
Щиро вітаємо Михайлюка Павла Костянтиновича, доктора хімічних наук, старшого наукового співробітника хімічного факультету, з врученням премії Президента України для молодих вчених 2017 року за роботу "Флуоровмісні амінокислоти, аміни та діазоалкани: синтез та застосування в медичній хімії і агрохімії". Свідоцтво.
28.03.2018
Шановні студенти! Шукати роботу ? це ціла наука, і чим швидше її опануєш, тим швидше досягнеш бажаних результатів, тим кращою вона буде!
Навики ефективного пошуку роботи та поради від компанії ПАТ "Фармак":
- Де і як знайти хорошу роботу
- Як написати ефективне резюме
- Як зацікавити роботодавця на співбесіді
Бо ж шукати вміють всі, а швидко знаходити ? лише дехто. Чекаємо на Вас на зустрічі 29 березня 2018 року о 14.30 у ВХА!
27.03.2018
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного наукового конгресу молодих вчених Європи та Азії, який відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у м. Відень, Австрія. На конференцію можуть бути представлені роботи як виконані індивідуально, так і підготовлені авторським колективом.
Форма участі у конференції: дистанційна. Прийом робіт до 13 квітня 2018 р. Збірник тез з матеріалами конференції буде надіслано до 4 травня 2018 р. Інформаційний лист конференції у прикріпленому документі.
27.03.2018
Запрошуємо слухачів Лекторію для юних хіміків та всіх бажаючих на лекцію професора Неділька С.А. про надзвичайно цікавий світ керамічних матеріалів, що відбудеться 28 березня 2018 року о 16.30 у Великій хімічній аудиторії.
Детальніше за посиланням.
26.03.2018
Шановні колеги! Оголошено конкурс на отримання відзнаки імені Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника - тревел-гранту, що покриватиме транспортні витрати (авіа квиток, квиток на потяг/автобус, віза), пов?язані з поїздкою для участі у науковій конференції (гуманітарні, технічні і природничі науки) для українських науковців (студентів, аспірантів, кандидатів наук, дослідників, викладачів) в Університеті Кембридж та Університеті Оксфорд.
Детальніше за посиланням.
23.03.2018
У рамках Днів науки-2018, запрошуємо взяти участь у ХІ Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю "УМАНЬ ? 2018. НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ", що відбудеться 26 квітня 2018 року.
Подробиці за посиланням.
Дедлайн подачі матеріалів: 10 квітня 2018 р.
17.03.2018
День відкритих дверей
Сьогодні хімічний факультет зустрічав майбутніх абітурієнтів. Школярі та їхні батьки з різних куточків України познайомились з історією факультету, побували у науково-дослідницьких і навчальних лабораторіях, дізнались про сучасні наукові доробки хіміків, умови вступу, навчання і перспективи працевлаштування.
13.03.2018
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні задачі  хімії: дослідження та перспективи", яка проводитиметься в Житомирському державному університеті ім. І.Франка 16 травня 2018 року.
Детальніше за посиланням.
13.03.2018
Щиро вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії!
Пирогова Валерія - І місце
Басанець Євгеній - ІІ місце
Пашко Михайло - ІІІ місце
Ленда Павло - IV місце
Сафронов Віктор - V місце
Завантажити завдання.
06.03.2018
До уваги студентів! Запрошуємо відвідати презентацію глобальної освітньої мережі SABIS, що відбудеться 22 березня о 14.00 у ВХА. Деталі.
03.03.2018
Шановні колеги! Стартує конкурс Українсько-Чеських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.
Прийом заявок на конкурс - з 1 березня до 30 квітня 2018 року. Подробиці за посиланням.
02.03.2018
У зв?язку зі складною метеорологічною та епідеміологічною ситуацією, що склалася в м. Києві, з метою запобігання захворювань серед студентів та співробітників Університету, економії енергоносіїв, з 03 березня по 11 березня 2018 р. на хімічному факультеті призупинено аудиторні заняття. Детальніше за посиланням.
28.02.2018
Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
Нагадуємо, що ми продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. З 28 лютого можна приступати до виконання Завдання ? 4. Детальніше.
27.02.2018
Університет Страсбурга представляє нову міжнародну інтегровану програму "Хімія складних систем" (Complex Systems Chemistry), починаючи з вересня 2018 року.
Набір в магістратуру, з виключно англійською мовою навчання, проводиться уже в цьому році.
Дедлайн подачі документів: 1 квітня 2018 р.
Більше інформації за посиланням.
26.02.2018
До уваги студентів! Запрошуємо взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії що відбудеться 12 березня (понеділок) о 15.00 орієнтовно у ВХА.
Запрошуються усі студенти університету.
Переможців буде відзначено поїздкою до Львова, або іншим способом.
26.02.2018
Шановні користувачі локальної мережі нового корпусу!
Просимо вас звернути увагу на зміну деяких налаштувань мережевих підключень з 01.01.2018 р.
22.02.2018
День відкритих дверей на хімічному факультеті!
Хiмiчний факультет Київського національного університету iменi Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на "День Відкритих Дверей", що відбудеться 17 березня 2018 року о 12:00 у Великій хiмiчнiй аудиторії, вул. Льва Толстого 12, м. Київ.
Під час зустрiчi Ви зможете зустрітися з адміністрацією факультету, ознайомитися з педагогічною, науковою діяльністю, вiдвiдати навчальні й наукові лабораторії, поспілкуватися зi студентами, аспірантами i молодими вченими факультету.
22.02.2018
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Десятій Всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів "Хімічні Каразінські читання ? 2018", що відбудеться 23?25 квітня 2018 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
За додатковою інформацією ви можете звертатися за електронною адресою chemkarazin@karazin.ua
Реєстрація та подання тез доповідей триває до 1 квітня!
Деталі за посиланням.
21.02.2018
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІI Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології, яка відбудеться з 11 по 13 квітня 2018 року.
Організатором конференції є Хіміко-технологічний факультет Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Деталі за посиланням.
21.02.2018
Факультет психології запрошує студентів хімічного факультету взяти участь у 1-му етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни "Психологія".
Брати участь у цій Олімпіаді можуть студенти, які вивчали психологію як навчальну дисципліну в цьому та минулому навчальних роках та НЕ є студентами спеціальності "Психологія".
1-й етап відбудеться 6 березня 2018 р. об 11.00 у корпусі факультету психології.
Деталі за посиланням.
19.02.2018
Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у роботі І Міжнародної (ХІ Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Хімічні проблеми сьогодення" (ХПС 2018), яка відбудеться 27?29 березня 2018 року на базі хімічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).
Для включення в програму конференції приймаються заявки на участь та тези доповідей, які були отримані оргкомітетом до 23 лютого 2018 р. включно. Деталі за посиланням.
14.02.2018
Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
Нагадуємо, що ми продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. З 14 лютого можна приступати до виконання Завдання ? 3. Детальніше.
13.02.2018
Шановні колеги! Нагадуємо, що Державний фонд фундаментальних досліджень оголосив конкурс наукових проектів молодих вчених (Ф 83). Запити приймаються до 17.00 28 лютого 2018 року. Деталі за посиланням.
15 лютого 2018 р. в 10.00 відбудеться Методичний семінар ДФФД щодо оформлення проектів Ф-83 для молодих вчених. Подробиці.
09.02.2018
Шановні cтуденти та випускники Хімічного факультету!
В рамках програми Горизонт 2020 оголошено набір аспірантів на 6 проектів (6 PhD позицій) в Бірмінгемі, Англія.
Проекти включають співрацю з промисловими об'єктами Нідерландів чи Німеччини, тому можуть підходити для тих, хто хоче набути досвід для кар'єри в фармацевтичній промисловості, але це не повинно бути головним чинником. Органічний синтез має бути основною мотивацією кандидата.
Дедлайн 19 лютого.
Позиція 1 Dr Richard S. Grainger https://goo.gl/mRPBpZ
Позиція 2 Dr Liam R. Cox https://goo.gl/HkmrtG
Позиція 3 Dr John S. Fossey https://goo.gl/48SNef
Позиція 4 Dr Paul W. Davies https://goo.gl/KGJjyX
Позиція 5 Dr Liam R. Cox https://goo.gl/387WY7
Позиція 6 Dr Paul W. Davies https://goo.gl/79CfJc
Аплікаційні форми:
Позиція 1 https://goo.gl/j4gZqC
Позиція 2 https://goo.gl/HTRLHo
Позиція 3 https://goo.gl/W5eprs
Позиція 4 https://goo.gl/GYdpCx
Позиція 5 https://goo.gl/cPQpuZ
Позиція 6 https://goo.gl/2ZKXjf
02.02.2018
Шановні колеги! Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у
XIX Міжнародній конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
яка відбудеться 22-24 травня 2018 р. Деталі за посиланням та на сайті конференції.
31.01.2018
Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
Нагадуємо, що ми продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. З 31 січня можна приступати до виконання Завдання ? 2. Детальніше.
26.01.2018
Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс наукових проектів молодих учених з 29 січня 2017 року. Термін подання заявок - до 28 лютого 2017 року.
З умовами можна ознайомитись за посиланням.
26.01.2018
МОН оприлюднило збірник наукових розробок закладів вищої освіти та наукових установ системи МОН.
26.01.2018
Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Хімії!
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. ?1364  у 2018 році на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара буде проведено II тур конкурсу.
Більш детальна інформація у циркулярі.
24.01.2018
До уваги студентів! Розпочався період позааудиторного навчання, що триватиме з 24 січня по 28 лютого 2018 року.
На сторінці Хімічного факультету з'явився новий розділ - Позааудиторне навчання - де розміщено програми курсів.
24.01.2018
Шановні колеги! Нагадуємо, що оголошено конкурс на здобуття премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премія присуджується до Дня молоді особам віком до 35 років за наукові досягнення.
23.01.2018
Шановні колеги! До вашої уваги програма підвищення кваліфікації для працівників навчально-допоміжного персоналу, інженерно-технічного персоналу науково-дослідної частини та співробітників служб експлуатації корпусів.
17.01.2018
Шановні слухачі "Лекторію для юних хіміків"!
Вітаємо Вас у Новому 2018 році!
Продовжуємо наше навчання у "непрямому ефірі" з 17 січня до 7 березня 2018 року. Детальніше.
12.01.2018
До уваги студентів, аспірантів та співробітників! 16.01.2018 року о 12:00 в Актовій залі Інституту органічної хімії НАН України (вул. Мурманська, 5) відбудеться перша лекція з курсу відкритих лекцій "Основи сучасної елементорганічної хімії".
Більш детальна інформація за посиланням.
02.01.2018
До уваги студентів 1 - 4 курсів, які цікавляться і планують займатись органічним синтезом та органічною хімією в цілому. Пропонується курс лекцій "Основи сучасної елементорганічної хімії". Перша лекція запланована на 16 січня 2018 року. Додатково, про час та місце проведення лекцій буде повідомлено після завершення реєстрації. Просимо всіх зацікавлених зареєструватися (вказати у листі ПІБ, ВНЗ, де Ви навчаєтесь, факультет та курс), надіславши лист з темою РЕЄСТРАЦІЯ на адресу lectures.orgchem@gmail.com до 14.01.2018.
02.01.2018
Рейтинг академічної успішності студентів хімічного факультету.
01.01.2018
Щиро вітаємо доктора хімічних наук, старшого наукового співробітника хімічного факультету, Михайлюка Павла Костянтиновича з присудженням премії Президента України для молодих вчених 2017 року за роботу "Флуоровмісні амінокислоти, аміни та діазоалкани: синтез та застосування в медичній хімії і агрохімії".Попередня сторінка