Ласкаво просимо
Про сайт
Профбюро хімічного факультету

Про факультет.

Хімічний факультет є одним із найстаріших у Київському університеті. Серед восьми кафедр фізико-математичного відділення університету Святого Володимира в 1834 році була кафедра хімії, мінералогії та геології. Хімічне відділення університету, до складу якого ввійшли кафедри неорганічної, органічної та фізичної хімії, було створено у 1905 році. Нині хімічний факультет складається з п'яти кафедр, а саме аналітичної, неорганічної, органічної, фізичної хімії та хімії високомолекулярних сполук, на яких здійснюється підготовка за такими спеціалізаціями: аналітична хімія, екологічна хімія, фізична хімія міжфазних явищ, неорганічна хімія, органічна хімія, хімія природних сполук, хімічний контроль навколишнього середовища, фізична хімія та хімія високомолекулярних сполук.