Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Ласкаво просимо на Web-сторінку хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!


Фото факультету

Інфоцентр для абітурієнтів хімічного факультету


Останні новини

23.10.2020
Результати виборів виборців від категорії "Інші"
22 жовтня 2020 р. відбулися прямі таємні вибори осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Університету, із категорій працівників, які не належать до наукових, науково-педагогічних і педагогічних штатних працівників.
Список обраних представників та подробиці.
Вибори представників
21.10.2020
Шановні співробітники!
22 Жовтня 2020 з 9:00 до 15:00 відбудуться вибори представників, які братимуть участь у виборах ректора від штатних працівників Університету, що не належать до наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників. У голосуванні беруть участь всі співробітники хімічного факультету зазначеної категорії.
Голосування відбудеться на виборчій дільниці Головного навчального корпусу університету, ауд. 238 (вул. Володимирська, 60).
*Для участі у виборах потрібно пред’явити Паспорт громадянина України.
*Розподіл структурних підрозділів Університету за територіальними виборчими дільницями можна переглянути за посиланням.
Вибори представників
16.10.2020
Вибори ректора КНУ 2020.
Оперативна, об’єктивна та правдива інформація про перебіг кампанії з виборів ректора КНУ 2020: посилання
Офіційний сайт Центральної виборчої комісії Університету з проведення виборів ректора (2020)
Інформація щодо виборів виборців від категорії "Інші" для працівників, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками: посилання
15.10.2020
До уваги студентів! Запрошуємо взяти участь у програмі академічної мобільності (САМ Україна) та отримати можливість навчатись протягом весняного семестру у Львівському національному університеті імені Івана Франка – партнері Київського національного університету імені Тараса Шевченка в реалізації проекту SAM, який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.
Подробиці тут.
08.10.2020
Розпорядження про посилення заходів щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19.
Подробиці за посиланням.
06.10.2020
Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у науковій конференції (з міжнародною участю) «Київська конференція з аналітичної хімії: Сучасні тенденції 2020», що присвячена пам’яті професора Ольги Антонівни Запорожець.
Конференція відбудеться дистанційно, в режимі онлайн 21 – 23 жовтня 2020 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Реєстрація на сайті конференції та приймання матеріалів і тез для співробітників хімічного факультету відбуватиметься до 12 жовтня 2020 року. Детальніше.
04.10.2020
Шановні освітяни, сердечно вітаємо з професійним святом!
Завдяки Вашій наполегливій праці, сумлінності, патріотизму, відданому служінню обраній професії Шевченків Університет уже понад 185 років є флагманом вищої освіти України.
Невичерпного натхнення нам, міцного здоров’я, широких можливостей для вдосконалення, належного визнання результатів, достатку й задоволення роботою і життям. Зі святом!
18.09.2020
Хімічний факультет щиро вітає нову зміну хіміків першокурсників 2020 року!
Бажаємо міцного здоров'я, нестримної жаги до знань та натхнення, мудрих наставників, що допоможуть успішно подолати усі бар'єри активації у здоланні граніту науки, цікавого та насиченого студентського життя і нових досягнень!

Архів новинГарячі теми на форумі *

* Примітка: всі повідомлення на форумі відображають виключно точку зору їх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету.