Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

НовиниПопередня сторінка

Наступна сторінка31.12.2019
Шановні колеги, студенти, абітурієнти, та всі-всі хіміки! Щиро вітаємо вас з Новим Роком! Бажаємо в прийдешньому році добра і щастя, міцного здоров’я, тепла і добробуту вам та вашим родинам. Нехай до вас під ялиночку завітають позитивні емоції, доброзичливість, творча наснага на всі добрі справи, нові наукові досягнення!
З Новим Роком!
Вітання від декана хімічного факультету Воловенка Юліана Михайловича
26.12.2019
27 Грудня 2019 року о 12.00 у Великій хімічній аудиторії відбудеться Конференція трудового колективу хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Порядок денний: погодження кандидатури на посаду декана хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
26.12.2019
ВИСУНЕННЯ КАНДИДАТУР НА ПОСАДУ ДЕКАНА ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТРУДОВИМИ КОЛЕКТИВАМИ ПІДРОЗДІЛІВ ФАКУЛЬТЕТУ
21.12.2019
24 грудня 2019 р. о 13.30, ВХА Конференція трудового колективу Хімічного факультету
Порядок денний:
 1. Обрання делегатів на конференцію трудового колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 2. Рекомендація претендента на заміщення посади завідувача кафедри аналітичної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 3. Звіт декана хімічного факультету.
 4. Різне.
Програма претендента на заміщення посади завідувача кафедри аналітичної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка кандидата хімічних наук, доцента Тананайко Оксани Юріївни.
18.12.19
Вітаємо Оксану Михайлівну Крупку - старшого наукового співробітника кафедри хімії високомолекулярних сполук з отриманням української премії "Для жінок в науці-2019"! Бажаємо нових великих успіхів та наукових звершень!
Відеозапис урочистої церемонії нагородження лауреаток премії.
Детальніше про премію на офіційному порталі та медіа.
Премія для жінок в науці-2019
17.12.2019
УВАГА! 18 грудня об 11.00 (за київським часом) відбудеться вебінар від Ганни Ляшенко, старшого редактора журналу Chemistry - A European Journal - "Поради авторам наукових статей від редактора провідного хімічного журналу" / "Editorial Advice for Authors from the Editor of Chemistry - A European Journal".
Щоб приєднатись до вебінару, перейдіть за посиланням.
Звертаємо вашу уваги, що встановлювати додаток Microsoft Teams не потрібно, достатньо натиснути кнопку "Смотреть в Интернете" / "Дивитись в Інтернеті".
Будь ласка, перед початком вебінару ознайомтесь із відео-інструкцією.
16.12.2019
Університетська клініка запровадила якісні послуги для населення.
Клініка здійснює свою діяльність відповідно до отриманої Університетом ліцензії МОЗ України на проведення медичної практики із 22 спеціальностей. Уже сьогодні кожен охочий може звернутися до спеціалістів клініки для отримання якісних послуг. Читайте у новинах КНУ.
Детальніше про умови отримання послуг дивіться на сайті клініки.
Університетська клініка
11.12.2019
Програми претендентів на заміщення посади декана хімічного факультету:
Програма розвитку хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка претендентки на заміщення посади декана факультету, доктора хімічних наук, академіка Академії наук та художньої літератури міста Тулузи (Франція), професора Войтенко Зої Всеволодівни
Програма розвитку хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка претендента на заміщення посади декана факультету, доктора хімічних наук, професора, заслуженого професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Воловенка Юліана Михайловича
Програма розвитку хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка претендента на заміщення посади декана факультету, кандидата хімічних наук, доцента Павленка Вадима Олександровича
09.12.2019
Шановні колеги! Європейська Комісія у співпраці з Міністерством освіти і науки України як основним зацікавленим учасником програми "Горизонт 2020" запрошує дослідників з державного та приватного секторів в Україні взяти участь у триденному тренінгу, з метою підтримки успішної участі України у Рамковій програмі ЄС "Горизонт 2020" та Європейському дослідницькому просторі.
Захід відбудеться у Києві у приміщенні Державної науково-технічної бібліотеки України (вул. Антоновича, 180, м. Київ, 03680 ) 16 - 18 грудня 2019 року.
Захід проводиться з метою навчання експертів для подальших консультацій науковців з підготовки конкретних проектних пропозицій та подання їх на конкурси "Горизонт 2020".
Цільова аудиторія – дослідники та виконавці наукових проектів в рамках програми Горизонт 2020. Учасники будуть проінформовані про важливі аспекти змісту та структури пропозиції, а також про критерії оцінювання та створення консорціуму. Порядок денний заходу розміщений на веб-сайті реєстрації.
Метою Консультацій експертів є надання інформації про спосіб підготовки пропозицій, про спосіб визначення відповідних партнерів у ЄС та про те, як представити власну експертизу.
Обов’язкова реєстрація за посиланням до 9 грудня 2019 року.
09.12.2019
Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Хімії!
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 4.10.2019 р. №1271 у 2020 році на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара буде проведено II тур конкурсу. Детальна інформація.
09.12.2019
Стипендії від Уряду Угорщини для бакалаврських і магістерських програм та навчання в аспірантурі для будь-якої галузі. Детальніше за посиланням.
06.12.2019
Звітно-виборна профспілкова конференція хімічного факультету.
У зв’язку із закінченням повноважень виборних профспілкових органів, 17 грудня 2019 року о 15.00, у Великій хімічній аудиторії відбудеться звітно-виборна профспілкова конференція хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Порядок денний.
04.12.2019
30 листопада Хімічний факультет радо відкрив двері наукового пізнання для всіх бажаючих.
У Великій хімічній аудиторії декан хімічного факультету проф. Воловенко Ю.М. розповів про переваги навчання на факультеті, рівень підготовки майбутніх фахівців та про перспективи працевлаштування випускників. Професор Войтенко З.В. надала вичерпну інформацію про спільні міжнародні навчальні програми для магістрів, співробітництво з навчальними закладами Франції, Німеччини, Польщі.
День відкритих дверей
Школярі побували з екскурсією у лабораторіях усіх кафедр, побачили багато цікавих та унікальних приладів. Більше фото у мережі Фейсбук.
Щиро дякуємо всім учасникам цієї події!
26.11.2019
Запрошуємо на відкриття виставки "Барви життя"
28 листопада 2019 року о 13:30 в Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, кім. 334) відбудеться відкриття виставки художніх робіт Ярослава Бондарчука "Барви життя", що присвячена 75-річчю кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до прекрасного.
24.11.2019
23 Листопада 2019 року сотні школярів шукали свою галактику у Всесвіті професій у Київському Палаці дітей та юнацтва на Forum ProProfesii. Команда хімічного факультету "Хімія життя" теж взяла активну участь у цій "галактичній" місії.
Програма заходу, організатором якого є Київський молодіжний центр, поєднала профорієнтаційні консультації психологів, мотиваційні лекції та різноманітні майстер-класи у демо-зоні професій.
Детальніше.
#ПроПрофесії
21.11.2019
Чекаємо всіх бажаючих на профорієнтаційному форумі #ПроПрофесії:
 • 23 листопада
 • 11.00-15.00
 • КПДЮ, вул. І.Мазепи, 13
#ПроПрофесії
На Forum ProProfesii готуйтесь до хімії! Разом з Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка спробуємо навчитись визначати хімічні компоненти їжі, добувати природні індикатори з харчових продуктів, запашні речовини.
Дізнаємось про:
 • особливості хімії в клітині та поза нею;
 • фейс-контроль речовин в організмі;
 • шляхи створення лікарських засобів та їх "транспорту" до мішені;
 • елементи криміналістичної хімії та багато інших цікавинок.
Команда "Хімія життя" допоможе зрозуміти та зазирнути у хід багатьох біологічних, екологічних, технологічних та побутових процесів, "побачити" їх зсередини.
Реєструйтесь: http://bit.do/feYM5.
21.11.2019
Опитування у проекті RRING - "Відповідальне дослідження та інновації в глобальній перспективі".
Результати опитування дозволить проаналізувати погляди науковців щодо різних форм науково-дослідної та інноваційної діяльності, зокрема у контексті відповідальності у науці та інноваціях, що пов'язано з науковою етикою та дослідницькою доброчесністю, а також бере до уваги розвиток наук у контексті цілей ООН щодо сталого розвитку.
Перейти до опитування.
19.11.2019
Хімічний факультет запрошує на День відкритих дверей!
30 листопада 2019 року, Велика Хімічна Аудиторія, початок о 10 годині.
День відкритих дверей
Запрошуються усі бажаючі! Буде цікаво й пізнавально.
17.11.2019
Вітаємо з Днем Студента!
Бажаємо успіхів у навчанні та наукових досягнень!
Вітаємо з Днем Студента!
16.11.2019
Запрошуємо долучитись до опитування щодо Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії".
14.11.2019
Співробітники факультету - учасники XXVII шкільного турніру юних хіміків.
Фінальний етап Всеукраїнського учнівського Турнір юних хіміків ТЮХ-XXVII, в якому брали участь 20 команд, відбувся у місті Луцьк з 31 жовтня по 5 листопада.
Турнір юних хіміків ТЮХ-XXVII
Як завжди, у ньому боролись іноземні команди – наразі з Єревану (Вірменія) та Гвадалахари (Мексика). Як це вже траплялося в останні роки, місто Харків і область виставили найбільшу кількість команд – шість, і всі вони вибороли гарні місця: з 3-го по 8-ме.
Турнір у Луцьку запам’ятається не так традиційними феєрично-урочистими процедурами відкриття і закриття, як азартом учнівських команд у змаганні, гумором та гарним настроєм учасників, а також гостинністю господарів Турніру.
У XXVII турнірі ТЮХ перемогла збірна команда Полтавської області "Полтава НЕОС", яка показала найкращий результат у фіналі завдяки блискучим виступам її капітана Олександра Згінника. Олександр на рівні аспіранта представив розв’язок задачі за темою асиметрична індукція. У драматичному змаганні вони на 1 бал випередили срібного призера - команду Фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Для турнірних боїв завдання школярам підбираються завчасно, з комплекту сучасних наукових і науково-практичних задач, шляхом заочного голосування усього складу журі і завчасно розміщуються на сайті турніру. Завжди команди мають вдосталь часу, щоб ретельно підготувати 15 обраних задач до командних боїв. На турнірі бій відбувається за правилами, прийнятими у наукових колах для проведення дискусій. У бою команди після захопливої процедури жеребкування по черзі виступають у ролі доповідача, опонента та рецензента з обраної опонентом наукової задачі. Поважне журі, складене з професорів, найкращих викладачів вузів та заслужених вчителів України оцінює науковість доповіді, рівень полеміки та культуру виступу учасників: доповідача, опонента та рецензента. Після закінчення бою за набраними балами визначається його переможець, члени журі коментують найкращі моменти бою та характерні помилки учасників. Після чотирьох турів обирають учасників півфіналу, а з них – трьох або чотирьох учасників фінальної стадії.
Отже, у турнірі головні його дійові особи – школярі – змагаються не лише в ерудиції з наукової дисципліни, але й у майстерності публічного спілкування: переконливо виражати свою точку зору перед аудиторією та блискавично аналізувати зміст сказаного партнером у дискусії. Такий стиль проведення турніру створює в учнів азарт, захоплення побаченим і мотивацію до навчання. Не дивно, що учасники турніру у подальшому без проблем стають успішними студентами найкращих вузів України і далі – лідерами у науковій, бізнесовій чи суспільній діяльності.
Як завжди, у складі журі було чимало представників хімічного факультету нашого університету (що, до речі, свідчить про значну увагу керівництва університету до Турніру, бо фінансування відряджень на Турнір здійснюється Університетом). В цьому році у журі працювали доцент кафедри органічної хімії Григоренко О.О. та старший науковий співробітник кафедри неорганічної хімії Маханькова В.Г., студенти Кваша Денис та Данилейко Кирило.
В черговий раз турнір юних хіміків показав, що він є популярним у колах талановитої молоді та є потужним засобом виховання інтелектуальної еліти України – таких спеціалістів, які прагнуть до першості і досконалості у всьому.
За матеріалами проф. В.Г. Пивоваренка, експерта Турніру.
Більше за посиланням.
12.11.2019
Рада молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує вас долучитись до заходів, які відбудуться в рамках проведення VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "ОБ’ЄДНАНІ НАУКОЮ: ПЕРСПЕКТИВИ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ":
13 листопада (середа) 14.00-15.30: 204 аудиторія, Головний (Червоний) навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Панельна дискусія "Перспективи міждисциплінарних досліджень в Україні та світі"
Модератор дискусії: Романюк Альона, медіа-хуліганка, редакторка інформаційної кампанії "По той бік новин"
14 листопада (четвер) 14.00-15.00: 204 аудиторія, Головний (Червоний) навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Майстер-клас/презентація "Як заявити про себе ГОЛОСНО".
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!
Детальніше.
Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень
12.11.2019
Запрошуємо відвідати просвітницьку зустріч "Міжнародний досвід та вітчизняні можливості розвитку інноваційної діяльності" від платформи "Сходи в майбутнє", Фармацевтичної корпорації "Юрія-фарм". Яка відбудеться 12 листопада з 16.00 до 18.30 за адресою м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 16 (Міністерство освіти і науки України).
Реєстрація за посиланням.
Реєстрація на участь онлайн.
Подробиці на сайті та у мережі Фейсбук.
10.11.2019
Вітаємо завідувача кафедри неорганічної хімії Слободяника Миколу Семеновича з Державною нагородою!
Згідно з Указом Президента України №787/2019 "Про відзначення державними нагородами України працівників Київського національного університету імені Тараса Шевченка" за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 185-річчя від дня заснування Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члена-кореспондента НАН України, академіка академії наук Вищої школи, професора, доктора хімічних наук, завідувача кафедри неорганічної хімії Слободяника М.С. нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
Більше у мережі Фейсбук.
08.11.2019
Шановні студенти! Запрошуємо взяти участь у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 12 листопада о 14.00 годині в аудиторії 123 Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 14. Подробиці.
07.11.2019
Шановні колеги! Запрошуємо на захід приурочений до Всеукраїнського Дня Науки 9 листопада о 12.00, ауд. 329 Головного навчального корпусу (Червоний).
29.10.2019
Хімічний факультет, кафедра аналітичної хімії з глибоким сумом сповіщають про тяжку втрату - 28 жовтня 2019 року передчасно пішла з життя відома вчена, професор, доктор хімічних наук, академік Академії наук вищої школи України, завідуюча кафедрою аналітичної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Запорожець Ольга Антонівна.
Пам’яті Ольги Антонівни
Запорожець Ольга Антонівна
Прощання відбудеться у середу, 30 жовтня, о 13:00 на Байковому кладовищі. (Відправка автобусів від Червоного корпусу о 11:45).
Теплі слова співчуття.
23.10.2019
Цієї суботи, 19 жовтня 2019 р, Головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка об’єднав усі факультети та інститути на четвертому Загальноуніверситетському Дні відкритих дверей КНУ-ЕХРО – масштабному освітньому фестивалі. Активними та креативними учасниками цьогоріч, як і завжди, була команда хімічного факультету.
Неймовірним, змістовно-інформативним, пізнавально-креативним та магічним - таким був день для всіх відвідувачів локації хімічного факультету.
КНУ EXPO-2019
На локації хімічного факультету: безліч експериментів, видовищних хімічних реакцій і захоплені очі юних хіміків, які ще тільки починають знайомитись з цим дивосвітом науки. Більше фото у мережі Фейсбук.
Щиро дякуємо всім учасникам цієї події!
21.10.2019
Увага! Цікава можливість - стажування у ВНЗ та академічних інститутах Словацької Республіки. Стажування може проходити від 1 до 10 міс в рамках Національної стипендії Словацької Республіки. З умовами стипендії можна ознайомитись за посиланням, найближчий термін подачі 31 жовтня 2019. Для аспірантів чи науковців, які працюють в області сорбційних технологій запрошуємо подати заявку на стипендію до Інни Мельник (in.melnyk(at)gmail.com), публікації і напрямки роботи можна подивитися, в Інститут геотехніки Словацької академії наук.
17.10.2019
Увага! Корисна інформація для старшокласників, батьків та вчителів!
Довгоочікувана подія – Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO-2019!
План розміщення структурних підрозділів.
КНУ EXPO-2019
Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, а також екскурсії до університетських музеїв, пізнавальні конкурси, цікаві тематичні воркшопи й захопливу розважальну програму.
Участь у заході – безкоштовна.
Упродовж "КНУ EXPO 2019" усі охочі отримають для себе корисну інформацію й зможуть весело й цікаво провести час.
Слідкуйте за подією та програмою заходу у мережі Фейсбук.
15.10.2019
Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на захід для аспірантів, під час якого буде можливість отримати відповіді на всі питання від вченого секретаря НДЧ Університету - Караульної Наталії Вікторівни!
18 жовтня о 12:00, Головний навчальний корпус (вул. Володимирська, 60), 204 аудиторія.
12.10.2019
Щиро вітаємо професора кафедри органічної хімії, д.х.н. Войтенко Зою Всеволодівну з присудженням звання академіка Академії наук та художньої літератури міста Тулузи (Франція) та врученням медалі П’єра Ферма! Бажаємо сил та наснаги для нових наукових звершеннь!
Войтенко Зоя ВсеволодівнаВойтенко Зоя Всеволодівна
11.10.2019
15 жовтня о 10.00 в 329 аудиторії головного навчального корпусу (Червоного) Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться відкриття Міжнародної науково-практичної конференції-школи студентів та молодих вчених BIOMED TALKS - 2019.
Програма конференції представлена на сайті: http://www.biomedtalk.knu.ua/
Співорганізатори проведення конференції:
Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка
Студпарламент КНУ. Життя твого Університету
Рада молодих вчених Національної академії медичних наук України
10.10.2019
Сьогодні хімічний факультет тепло зустрічав вчителів хімії - учасників Всеукраїнського навчального тренінгу для підготовки до професійної сертифікаці.
Організатор тренінгу - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.
10.10.2019
Графік проведення днів відкритих дверей
19 жовтня 2019 р. (субота). 10:00 – 15:00. Головний корпус (Червоний) Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).
В рамках освітньої виставки КНУ-ЕКСПО.
30 листопада 2019 р. (субота). 10:00 – 15:00. Велика хімічна аудиторія (вул. Льва Толстого, 12)
14 березня 2020 р. (субота). 10:00 – 14:00. Велика хімічна аудиторія (вул. Льва Толстого, 12)
29 травня 2020 р. (п’ятниця). 10:00 – 15:00. Головний корпус (Червоний) Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).
В рамках освітньої виставки КНУ-ЕКСПО.
08.10.2019
Ви на ЦЕ чекали цілий рік! І ось нарешті настав час "Х" - відкрити нові таланти на кастингу "Містер та Місс" хімічного факультету.
22 жовтня о 15:30, хімічний факультет, 316 аудиторія.
На вас чекають незабутні емоції та новий досвід! Не втрачай можливостей.
Містер та Місс хімічного факультету
04.10.2019
Вітання з Днем працівників освіти!
з Днем працівників освіти
03.10.2019
28 Вересня 2019 року у столичному парку Шевченка відбувся захід з популяризації науки – ‎Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine‎.
Команда хімічного факультету "Хімія життя" активно залучала відвідувачів до наукового пізнання світу: захоплюючі експерименти, науково-пізнавальні квести, інтерактивні блоки і багато іншого. Детальніше.
Відео.
Наукові пікніки
01.10.2019
Агов першокурсники!
Настав час анонсувати найкращий тиждень вашого студентського життя- Тиждень першокурсника 2019, який пройде 15-18 жовтня.
Цього року це буде кіно-тиждень, адже темою стане фестиваль фільмів. А на концерті на вас чекає справжня церемонія "Оскар".
Увесь тиждень буде насичений різноманітними інвентами:
 • 15.10 - традиційний ярмарок у холі, на який ми запрошуємо усіх любителів смачно поїсти, адже першокурсники покажуть усі свої кулінарні таланти;
 • А також неймовірний квест , на якому ви дізнаєтеся багато цікавого про наш факультет;
 • 16.10 - найатмосферніша подія року, найтепліший вечір творчості- "Осінній квартирник";
 • Улюблена музика під гітару та смаколики чекатимуть на тебе у депутатці гуртожитку;
 • 17.10 - найцікавіший Music Quiz. Ти меломан? Любиш хорошу музику, передивився усі кліпи улюблених виконавців на ютубі? Тоді тобі до нас, буде весело, гарантуємо;
 • А також ввечері на вас чекає улюблена гра в "Мафію";
 • 18.10 - святковий концерт, довгоочікувана церемонія вручення премії "Оскар".
Обіцяємо, цей тиждень ви запам'ятаєте надовго!
26.09.2019
Ви ще не знаєте, чим цікавим зайнятися в цю суботу? Обов‘язково завітайте до Парку Шевченка на Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine. Парк імені Тараса Шевченка, 28 вересня, 12:00.
Наукові пікніки
Детальніше.
25.09.2019
Щиро вітаємо Григоренка Олександра Олеговича, доцента кафедри органічної хімії, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора хімічних наук за спеціальністю 02.00.03 - органічна хімія!
Бажаємо невичерпних творчих сил, натхнення та подальших перемог на життєвих стежинах!
Григоренко Олександр Олегович
19.09.2019
Шановні колеги! Прохання ознайомитись із Листом МОН "Щодо можливості участі у навчальній програмі з підприємництва YEP!Starter".
17.09.2019
Шановні колеги! До вашої уваги програма розвитку кафедри фізичної хімії Ігора Олеговича Фрицького.
11.09.2019
Щиро вітаємо Мілохова Демида Сергійовича, к.х.н, асистента кафедри органічної хімії, якого визнано кращим викладачем хімічного факультету 2018/2019 навчального року!
Бажаємо подальших науково-педагогічних здобутків та творчої наснаги!
Мілохов Демид Сергійович
Детальніше.
10.09.2019
З метою підтримки освітян та науковців, а також найталановитіших молодих учених України, ГО "Академія наук вищої освіти України" проводить щорічний конкурс на найкращу монографію, навчальний посібник, підручник, художню літературу і наукові праці, які отримали визнання серед наукової та освітянської спільноти (період видання - з 2017 по 2019 рр. включно). Подробиці.
03.09.2019
Шановні студенти! До вашої уваги розклад занять на 2019/2020 навчальний рік.
03.09.2019
Посвята у Студенти-2019!
Нарешті Велика хімічна аудиторія факультету дочекалась нової (ювілейної для університету!) зміни хіміків – першокурсників 2019 року!
Посвята у Студенти-2019
Перша зустріч з Alma Mater… Бажаємо, щоб усмішки однокурсників та всі найщиріші побажання, що пролунали цього дня, запам’ятались на все життя, а старт студентського етапу вашого життєвого поступу став вдалим, успішним та плідним!
Вітаємо усю факультетську спільноту із початком нового навчального року 2019/2020 та Днем знань!
Більше фото за посиланням.
26.08.2019
Графік навчального процесу на 2019/2020 навчальний рік в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
23.08.2019
Вітаємо Каряку Наталію Сергіївну, кандидата хімічних наук, молодшого наукового співробітника хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка із отриманням гранту Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2019 рік для проведення дослідження "Нові люмінесцентні біядерні комплекси лантаноїдів з біс-хелатуючими карбациламідофосфатами" (відповідно до Розпорядження Президента України №242/2019-рп від 4 травня 2019).
Бажаємо успішного виконання та вагомих результатів!
23.08.2019
Шановні першокурсники!
Щиро вітаємо вас із початком дуже важливого і відповідального етапу у житті – зі вступом на хімічний факультет найкращого університету країни – Київський національний університет імені Тараса Шевченка!
Останній рік для більшості з вас був складним, сповненим переживань, проблем вибору фаху, напруженою підготовкою до випускних та вступних випробувань… Ви успішно подолали всі перешкоди і тепер перед вами новий світ наукових та життєвих завдань, нові друзі та насичене студентське життя – щасти вам на цьому шляху!
Вітальне слово декана хімічного факультету – Воловенка Юліана Михайловича.
Посвята у студенти відбудеться 2 вересня 2019 року об 11 годині у Великій хімічній аудиторії.
06.08.2019
До уваги вступників на ОС МАГІСТР хімічного факультету
Список рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання) за спеціальності 102 "Хімія".
02.08.2019
До уваги абітурієнтів, які подаватимуть документи на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб за ОС "Бакалавр" та "Магістр" медичного спрямування!
Графік роботи Відбіркових комісій факультетів/інститутів у найближчу суботу і неділю (3-4 серпня): з 9:00 до 14:00
01.08.2019
До уваги вступників на ОС МАГІСТР хімічного факультету!
Результати вступних випробувань зі спеціальності 102 "Хімія".
27.07.2019
До уваги вступників на ОС "Магістр"!
Графік проведення консультацій та вступних випробувань для вступників хімічного факультету на ОС "Магістр" за освітніми програмами: "Хімія", "Фармацевтична хімія", "Медична хімія", "Косметична хімія" на денну форму навчання до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
27.07.2019
Шановні абітурієнти!
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає вступників на 1-й курс ОС Бакалавр, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання)!
Список рекомендованих за конкурсом (конкурсною пропозицією), який входить у широкий конкурс.
25.07.2019
Наближається 26 липня - день оприлюднення результатів конкурсного відбору і початку прийому документів на ОР "Бакалавр"!
Якщо в цей день ви побачили себе у списку рекомендованих до зарахування серед 41 412 абітурієнтів, що обрали Київський національний університет імені Тараса Шевченка, то ви вже практично щасливий першокурсник найкращого ЗВО.
Щоб ви не заблукали на фінальній дистанції, студенти нашого факультету підготували путівничок від найближчого метро "Виставковий центр" до пункту призначення - секретаріату відбіркової комісії хімічного факультету, локація якого знаходиться за адресою: пр. Глушкова 2a, географічний факультет, 1 поверх, кім. 114, тел. 521-35-37.
Документи, які потрібно принести до приймальної комісії та до комісії з поселення (за необхідністю), дивись за посиланням.
23.07.2019
Шановні абітурієнти! 26 Липня буде оприлюднено результати конкурсного відбору та почнеться прийом документів на ОР "Бакалавр". Але! Тим хто вже зараз бажає поринути у атмосферу омріяного факультету і втомився просто чекати, нервувати і моніторити списки майбутніх однокурсників - пропонуємо зануритись трохи у хімічне життя факультету разом з освітнім науково-популярним ресурсом chem_up.
15.07.2019
До уваги всупників на освітній ступінь Бакалавр та Магістр - путівник вступної кампанії 2019 року!
Актуальна інформація для вступника про факультет, кафедри та миттєвості життя факультету на сторінках газет "Київський університет" та "Голос України".
09.07.2019
Стартує четвертий Конкурс для молодих вчених
З 15 липня 2019 року розпочинається конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОН. Детальніше.
08.07.2019
Щиро вітаємо випускників 4-го курсу із отриманням диплому "Бакалавра"!
За 4 роки ви подолали одну із життєво важливих сходинок, набули ґрунтовних знань, цікавого, корисного та різноманітного досвіду і ми щасливі від того, що це наша з вами спільна робота.
Успіхів Вам та подальших досягнень , вдалого подолання нових вершин та цілей! До зустрічі у вересні!
Бакалаври
08.07.2019
У свіжому випуску газети "Голос України" читайте про хімічний факультет - лідера хімічної освіти в Україні.
20.06.2019
Шановні користувачі мережі Інтернет!
Для запобігання можливих вірусних епідемій, ІОС факультету рекомендує ознайомитися з наступною інформацією та вжити відповідні заходи. Сторінка для користувачів Windows XP. Проблема пов'язана з виявленою вразливістю у сервісі віддаленого робочого стола, що запущений на майже кожному комп'ютері.
17.06.2019
"Зоряний час-2019"
У розпал студентської сесії – 11 червня 2019 року – "науковий десант" викладачів хімічного факультету вирушив до Літньої природничо-наукової школи Природничо-наукового ліцею № 145 #КПНЛ145. Літня школа "Зоряний час-2019" проводиться для учнів ліцею – обдарованих дітей, переможців та призерів районних, міських, всеукраїнських олімпіад, конкурсів робіт Малої академії наук – з 3 по 17 червня на базі табору "Пролісок" (смт. Козин). Активний відпочинок ліцеїстів був насичений логічною довершеністю та красою хімічної науки. Детальніше.
Зоряний час-2019
14.06.2019
Шановні колеги! 2-6 червня 2019 року у м. Тулуза пройшла 10-та міжнародна наукова конференція з хімії Київ-Тулуза (ICTK-10). Хто планує подати статті до спеціального випуску міжнародного Франко - Українського хімічного журналу (FUJC), радо просимо! Номер вийде до кінця року. Детальніше.
10.06.2019
Вітаємо наших колег!
7 Червня 2019 року у Верховній Раді України вручили нагороди найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік.
Москвіній В.С. – к.х.н., науковому співробітнику та Мілохову Д.С. – к.х.н., асистенту кафедри органічної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до Постанови Верховної Ради України від № 2670-VIII від 15 січня 2019 року "Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік" присуджено премію за роботу "Розробка нових методів синтезу нітрогеновмісних та оксигеновмісних гетероциклічних сполук – біологічно активних речовин та флуоресцентних сенсорів для біомедичного застосування".
Щиро вітаємо наших колег та бажаємо нових наукових здобутків!
Наукові пікніки в Україні
05.06.2019
У перший день літа університетську спільноту #КНУ згуртував третій освітній фестиваль "КНУ-EXPO-2019". Представники усіх навчальних підрозділів Університету зібрались у серці Аlma mater, аби допомогти майбутнім вступникам обрати омріяний фах. До цієї благородної справи активно долучився і хімічний факультет. Щиро дякуємо всім учасникам цієї події!
КНУ-EXPO-2019
А майбутнім абітурієнтам нагадуємо, що успішне майбутнє починається саме тут, тому обирайте КНУ імені Тараса Шевченка за свій перший пріоритет під час вступної кампанії! #КНУ185 #ЛідерВищоїОсвітиУкраїни. Фотозвіт про подію.
04.06.2019
Хімічний факультет вітає Кеду Тетяну Євгенівну, кандидата хімічних наук, доцента кафедри аналітичної хімії з присвоєнням вченого звання доцента! Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!
23.05.2019
19 Травня 2019 року у столичному парку Шевченка відбувся захід з популяризації науки – ‎Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine‎ / Медичні пікніки. Команда хімічного факультету "Хімія життя" активно залучала відвідувачів заходу до наукового пізнання світу: експерименти, науково-пізнавальні квести, інтерактивні блоки, цікавинки з хімії живих істот та оточуючого середовища і багато іншого… Фото та відео.
Наукові пікніки в Україні
18.05.2019
В понеділок, 20 травня в 12.30 у Великій Хімічній Аудиторії відбудеться відкрита лекція "Поради авторам наукових статей від редакторiв провiдних хiмiчних журналiв" від головного редактора журналу European Journal of Organic Chemistry - Anne Nijs та редактора журналу Chemistry - A European Journal - Ganna Lyashenko.
Доповідь буде українською та англійською мовами, слайди презентації - англійською.
Запрошуються всі бажаючи!
Поради авторам наукових статей від редакторiв провiдних хiмiчних журналiв
18.05.2019
Наукові пікніки в Україні

Наукові пікніки в Україні
17.05.2019
Шановні колеги та студенти! 20 травня о 14-00 у 518 аудиторії хімічного факультету професор Паскаль Лакруа (лабораторія LCC, Університет Поля Сабатьє, Тулуза, Франція) виступить з доповіддю (анг. мовою): "Switching from Optical Materials to Drug Delivery in Ruthenium-nitrosyl Complexes" ("Перехід від оптичних матеріалів до доставки ліків рутеній-нітрозильними комплексами").
13.05.2019
Шановне наукове товариство, друзі, студенти та колеги!
Більше ніж дві сотні людей хворих на рідкісне прогресуюче смертельне захворювання - адренокортікальний рак надниркової залози (АКР), звертаються до всіх з проханням звернути увагу на проблему стосовно надання необхідних документів для реєстрації єдиних ліків від цієї хвороби – Lysodren (Mitotane) в Україні. Просимо вас підтримати петицію "Зареєструвати і відновити виробництво Lyzodren як єдині ліки від АКР".
26.04.2019
Всеукраїнська олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року!
Вітаємо переможців очного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів! Вам рекомендовано нарахування 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету "Хімія" при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність 102 "Хімія".
23.04.2019
Всеукраїнська олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року!

20 Квітня 2019 року на хімічному факультеті відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів.
Результати очного туру.
Переможці очного туру (учасники, які набрали не менше ніж 90% балів в очному турі) отримають до 20 додаткових балів до сертифікату #ЗНО з конкурсного предмету "Хімія" при вступі на відповідні спеціальності КНУ.
Всеукраїнська олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року

Участь в олімпіаді - крок до вступу на хімічний факультет!
08.04.2019
Шановні колеги! Науково-дослідна частина пропонує ознайомитись із одинадцятим випуском Інформаційного бюлетеня. Минулі випуски Інформаційного бюлетеня ви можете знайти за посиланням
04.04.2019
Олімпіада КНУ. Підсумки дистанційного туру
Завершився дистанційний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії 2019 року для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Детальніше.
26.03.2019
Запрошуємо Вас на зустріч з радником з організаційних питань Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку Яною Підлісною.
Мета зустрічі: інформування наукової громадськості щодо можливості участі молодих науковців університету у конкурсі інноваційних проектів, що підтримуються Фондом.
Зустріч відбудеться в середу 28 березня 2019 року в аудиторії 312 (на географічному факультеті) о 16:30. Запрошуються усі бажаючі. Присутність заступників деканів факультетів/ директорів інститутів з наукової роботи та наукових керівників тем молодих вчених, голів РМВ факультетів обов’язкова.
26.03.2019
Організація Об’єднаних націй оголосила 2019 рік Міжнародним роком Періодичної таблиці хімічних елементів (IYPT2019) на відзнаку 150 річниці створення цієї таблиці Дмитром Менделєєвим 1869 року. З експозицією серії постерів різними мовами, включно з українською, які відображають важливу роль хімії у нашому житті, історію відкриття, розповсюдження в природі та використання елементів Періодичної таблиці та їхніх сполук, можна ознайомитись за посиланням.
22.03.2019
Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у 10-ій Міжнародній конференції з хімії Тулуза – Київ, ICTK-10 що відбудеться 3 – 5 червня 2019 року в місті Тулуза, Франція. Організована кожні два роки з 2001 року, по черзі в Києві та Тулузі, конференція походить з тісної мережі співпраці, яка була створена та зміцнена протягом 20 років між українськими та тулузькими хіміками, і має на меті запропонувати можливості для нового співробітництва. Кінцевий термін подачі тез 14 квітня 2019 року. Деталі за посиланням.
22.03.2019
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка - одна із основних локацій проведення IV етапу 56 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Всім учасникам бажаємо успіхів та перемог!
Щиро вітаємо переможців!
Деталі за посиланням.
22.03.2019
 • Стипендії від Польської національної агенції академічних обмінів.
  Польська національна агенція академічних обмінів NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA, яка була утворена в 2017 році, фінансує різні програми міжнародної академічної мобільності (як це робить DAAD, British Council, #CampusFrance).
  До 23 квітня 2019 року можна подати заявки на мобільність науковців з-за кордону до Польщі, у тому числі й українцям - Програма ім. Улама (The #Ulam Programme).
  Хто може подати заявку?
  - Науковець з-за кордону, який має науковий ступінь доктора філософії.
  - Особа, яка не мешкає у Польщі та не вчилася у польських закладах і не має польського наукового чи освітнього ступеня.
  Які заходи може охоплювати заявка?
  - проведення наукового дослідження та конструкторських робіт
  - наукове стажування (як постдок)
  - викладацька діяльність у польському закладі вищої освіти або науковій інституції
  - збирання даних та матеріалів для дослідження і наукової публікації.
  Який термін візиту?
  - від 6 до 24 місяців
  - проект можна реалізуватися з 1 жовтня 2019 до 31 травня 2020.
  Які фінансові умови для учасника?
  - стипендія PLN 10,000 на місяць (2,5 тис євро, досить висока ставка)
  - додаткова оплата коштів мобільності (проїзду)
  Деталі.
 • Міністерство освіти і науки України оприлюднило для громадського обговорення проект наказу про публікацію результатів дослідження на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора наук.
  Деталі.
 • МОН починає експеримент із захисту докторів філософії в разових вчених радах. Детальніше за посиланням.
  20.03.2019
  Шановні колеги! Запрошуємо на зустріч з старшим редактором наукового журналу Wiley "Chemistry – A European Journal" Ганною Ляшенко, що відбудеться 25 березня о 15:00 у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича. Тема семінару: "Стандарти видавництва Wiley, або поради авторам від редактора наукового журналу". Подробиці.
  19.03.2019
  Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти "Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки", яка відбудеться 10 травня 2019 року у Національному університеті водного господарства та природокористування. Для участі в конференції просимо надсилати матеріали до 20 квітня 2019 року (включно). Участь у конференції безкоштовна! Подробиці.
  14.03.2019
  День числа π на хімічному факультеті
  У міжнародний день числа π, одинадцятикласники Природничо-наукового ліцею №145 π-знавали Шевченків університет. Одним з елементів такого пізнання став хімічний факультет. Детальніше.
  День числа π на хімічному факультеті День числа π на хімічному факультеті
  12.03.2019
  Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у XX Міжнародній конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", яка відбудеться 15-17 травня 2019 р.
  Правила участі та вимоги до оформлення тез доповідей знаходяться за посиланням.
  08.03.2019
  Щиро вітаємо з чудовим весняним святом – 8 Березня!
  Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, невичерпної енергії та творчого натхнення, нових наукових та педагогічних здобутків!
  А у свіжому номері Газета "Київський університет " читайте про науковиць КНУ. Детальніше.
  01.03.2019
  Запрошуємо до участі у роботі ювілейної ХХV УКРАЇНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ОРГАНІЧНОЇ ТА БІООРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ, присвяченої 80-річчю ІОХ НАН УКРАЇНИ та 30-річчю ІБОНХ ім. В.П. КУХАРЯ НАН УКРАЇНИ. Подробиці.
  11.02.2019
  Запрошуємо учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на День відкритих дверей "Хімія відчуттів", що відбудеться 16 лютого 2019 року о 12.00 у Великій хімічній аудиторії, вул. Льва Толстого, 12, м. Київ.
  Під час заходу Ви зможете поспілкуватися з усіма верствами факультетської спільноти: адміністрацією, викладачами, студентами, аспірантами, молодими вченими; ознайомитися з педагогічною, науковою діяльністю, відвідати навчальні й наукові лабораторії.
  10.02.2019
  Викладачі та науковці хімічного факультету брали участь в роботі журі Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна 2019" - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2019, який проходив 5-8 лютого 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ).
  Детальніше за посиланням.
  10.02.2019
  Шановні студенти! У вівторок, 19 лютого, о 15.00 у ВХА відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
  Запрошуються усі бажаючі (студенти). Переможців буде відзначено поїздкою до Львова (на ІІ етап), а можливо, й іншими способами.
  Слідкуйте за новинами та оголошеннями – можливі зміни.
  08.02.2019
  Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні задачі  хімії: дослідження та перспективи", яка проводитиметься в Житомирському державному університеті ім. І.Франка 17 квітня 2019 року. Повідомлення, правила оформлення та реєстраційна форма в прикріпленому додатку та за посиланням
  8.02.2019
  Ідентифікаційний комітет з питаннь науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Детальніше.
  29.01.2019
  Шановні користувачі мережі інтернет!
  Відповідно до рішення НКРЗІ від 15.01.2019 №22 рекомендуємо вам ознайомитися з наступними рекомендаціями для використання у повсякденній роботі.
  29.01.2019
  Шановні колеги! З 01 січня по 31 грудня 2019 року в університеті відкрито доступ до повнотекстових наукових журналів видавництва Springer Nature.
  28.01.2019
  Шановні колеги! 30 січня 2019 року в аудиторії 204 Головного корпусу з 10.00 до 12.00 відбудеться лекція представника DFG (Німецького науково-дослідного співтовариства) про можливості грантової підтримки наукових проектів ЗВО та НУ.
  Попередня реєстрація на лекцію за посиланням.
  21.01.2019
  16 Січня 2019 року на хімічному факультеті відбувся Другий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка, у якому взяли участь учні 9 – 11 класів з різних областей України. Турнірна програма передбачала проведення теоретичного та експериментального блоків змагань; також учні дізнались багато цікавого та корисного про світ полімерних матеріалів на лекції "Полімери та їх застосування в сучасному світі". Під час екскурсії хімічним факультетом школярі познайомились з історією факультету, відвідали сучасні лабораторії, дізнались про актуальні наукові розробки. Поки юні дослідники працювали, для керівників груп був проведений семінар з методистом відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти, на якому обговорили проблемні аспекти викладання природничих дисциплін у школі та особливості підготовки до цьогорічного ЗНО.
  Дякуємо всім учасникам, організаторам, вчителям за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів і до нових зустрічей!
  Детальніше.
  Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка
  21.01.2019
  З глибоким сумом сповіщаємо, що 20 січня 2019 року на 82 році пішов з життя доктор хімічних наук, професор кафедри органічної хімії Корнілов Михайло Юрійович.
  Його ім’я назавжди залишиться в історії хімічного факультету та університету!
  Корнілов Михайло Юрійович
  Прощання відбудеться 23 січня (середа) о 12.00 на Байковому кладовищі (вул. Байкова, 16).
  17.01.2019
  До уваги студентів! Розклад - 2 семестр 2018-2019 н.р. (Змінено)
  16.01.2019
  Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.
  Стипендії розміром 767 – 1060 євро на місяць. Витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 40 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
  Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.
  Кандидати повинні:
  • заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою;
  • відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com: формуляр-опис наукового проекту французькою чи англійською мовою, резюме кандидата, лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою (формат pdf), лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою (формат pdf).
  Терміни подачі документів:
  Перший конкурс: Прийом документів до 22 січня 2019 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 16 лютого 2019 року. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня 2019 року.
  Другий конкурс: Прийом документів до 20 червня 2019 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 10 вересня 2019 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 21 грудня 2019 року.
  Для більш детальної інформації прохання звертатись до Світлани Савищенко, координатора стипендій, по електронній пошті (svitlana.savy@ifu.kiev.ua) та за телефоном (+38 044 482 23 71/ 486 11 54). Деталі за посиланням.
  16.01.2019
  Запрошуємо студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Хімії!
  Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. №1010  у 2019 році на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара буде проведено II тур конкурсу. Більш детальна інформація.
  16.01.2019
  Вітаємо к.х.н., н.с., Москвіну Вікторію Сергіївну та к.х.н., ас. Мілохова Демида Сергійовича з присудженням Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік. Подробиці.
  15.01.2019
  Шановні колеги! Запрошуємо на семінар "Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості, використання для звітності та стратегічного планування" що відбудеться 23 січня о 10-00 в Державній Науково Технічній Бібліотеці України (адреса вул. Антоновича 180). Семінар безкоштовний. Необхідна попередня реєстрація.
  Нагадуємо, що доступ до наукометричної бази Web of Science виконується за наступним посиланням: www.webofknowledge.com
  08.01.2019
  Шановні колеги! Стартував конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр. від Міністерства освіти і науки України та Федерального Міністерства освіти та наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина.
  Конкурс триватиме до 14 березня 2019 року.
  До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств.
  Проектні пропозиції приймаються відповідно до таких пріоритетних напрямів:
  • біотехнології;
  • технології ефективного використання ресурсів та енергії, сталі екологічно чисті технології;
  • наукові дослідження в сфері охорони здоров'я та медичні технології;
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • нові матеріали та технології виробництва.
  Докладніше на сайті МОН України.
  01.01.2019
  Шановні колеги, щиро вітаємо з Новим Роком! Бажаємо в прийдешньому році добра і щастя, міцного здоров’я, тепла і добробуту вам та вашим родинам. Нехай до вас під ялиночку завітають позитивні емоції, доброзичливість, творча наснага на всі добрі справи, нові наукові здобутки та звершення!
  З Новим Роком!Попередня сторінка

Наступна сторінка