Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

НовиниНаступна сторінка15.01.2021
Шановні друзі, приємна новина: освітньо-наукова програма докторів філософії 102 "Хімія" Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала акредитацію з визначенням "Зразкова". Вітаємо всіх із цим досягненням! Адміністрації університету та хімічного факультету щиро вдячні всім, хто доклав своїх зусиль у розвиток цієї програми.
Детальніше.
Проєкт вдосконаленої програми вже розміщено на нашому сайті за тією ж адресою, і ми будемо щиро вдячні всім зацікавленим особам (зокрема, аспірантам та їх майбутнім роботодавцям), фахівцям - за поради і рекомендації в удосконаленні ОНП докторів філософії 102 "Хімія". Їх можна надсилати на адресу https://www.facebook.com/pvg.org або vasyl.pivovarenko@gmail.com.
15.01.2021
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Донецький національний університет імені Василя Стуса запрошує взяти участь у роботіIV Міжнародної (ХIV Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Хімічні проблеми сьогодення" (ХПС 2021), яка відбудеться 23–25 березня 2021 року на базі факультету хімії, біології і біотехнологій Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) в онлайн-режимі.
Деталі за посиланням.
13.01.2021
Чекаємо Вас наступного заняття "Лекторію для юних хіміків" на лекції "Що приховує хімічна реакція? Частина 2" від д.х.н., доцента Олександра Роїка.
Будуть розглянуті реакції за напрямком їх перебігу, принцип Ле Шательє і вплив різних чинників на зміщення рівноваги у хімічних процесах, а також найцікавіші коливальні реакції.
Запрошуємо Вас 20 січня 2020 року о 17 год долучитися до трансляції на ютуб-каналі факультету.
Лекторій для юних хіміків
11.01.2021
Шановні викладачі Університету! Запрошуємо Вас стати учасниками освітнього проекту для викладчів KNU Teach Week.
Його мета - підвищити рівень викладання та ознайомити з сучасними інструментами й прийомами для дистанційного навчання.
Спікерами виступлять експерти університетської спільноти та представники компаній-роботодавців.
Проєкт проходитиме в online-форматі. Він складатиметься із серії вебінарів, спілкування спікерів та слухачів під час сесій "питання-відповідь" та фінальної панельної дискусії. Випускники курсу пройдуть тестування та отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.
Дати проведення вебінарів: 18 - 22 січня (щодня з 12:00 до 15:30).
Заключна панельна дискусія відбудеться 25 - 26 січня.
Щоб стати учасником проекту, будь ласка, зареєструйтесь у формі за посиланням.
04.01.2021
Відбірковий тур ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З ХІМІЇ У 2021 РОЦІ!
Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у відбірковому турі Олімпіади з хімії для абітурієнтів 2021 року!
Учасники повинні зареєструватися та надіслати розв’язки завдань, оформлені в зошиті на поштову адресу хімічного факультету з позначкою "Олімпіада" та на електронну адресу chem.olympic.2021@gmail.com до 15 березня 2021 р. 
Завантажити завдання відбіркового туру Олімпіади з хімії 2021 року.
З деталями проведення відбіркового туру Олімпіади з хімії для абітурієнтів можна ознайомитися тут.Наступна сторінка