Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Профбюро
Студ. парламент
Студ. рада
Традиції
Оголошення
Запитання
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Традиції

1. День першокурсника

Кожен навчальний рік розпочинається із того, що на факультеті з?являться нові обличчя. Тому одне із найбільших свят організовується для них. "ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА" - це серія заходів в яких основну участь приймають наші "маленькі" хіміки. Справді свято є їхнім і всі стараються його організувати таким чином, щоб було весело та цікаво всім. Все закінчується концертом, де визначають найкращу групу першого курсу і куратор курсу "святить" всіх в студенти?плавиковою кислотою :).

Окрім основного концерту всі групи по черзі виступають із різними номерами, що робить свято надзвичайно колоритним та цікавим. Бігають, стрибають і співають. Здається, що в святі беруть участь одні студенти, насправді це не так. Викладачі, які на парах виглядають суворими і насупленими, під час концертів разом із старшокурсниками.

2. Міс та містер хімічного факультету

Так повелося, що хімічний факультет в основному складається із прекрасної частини (близько 60%) і меншою мірою із сильної (близько 40%). Тому очевидно, що ми проводимо для наших дівчат конкурс краси. Звичайно для хлопців такий захід також проводиться, проте він відносно новий на факультеті.

На таких конкурсах, як відомо основним показником є краса, проте оцінюються інші таланти учасників. Конкурс у дівчат дотримується стандартних умов проведення, а от у хлопців?. Завжди є пара друга неординарних конкурсів ;).

3. Карнавал

Найбільш захоплюючим і феєричним є карнавал, який організовується незадовго до Нового Року. Практично всі вже семестр закривали і сидять на "сумках" додому. То чому б не відсвяткувати? Тим паче після важкого семестру дійсно потрібно якось розрядитися, можна і відірватись. На такому святі за один вечір можна зустріти безліч персонажів із різних фільмів, історій, казок, серіалів, книжок? Деколи в зустрічній людині важко впізнати свого одногрупника або лектора :). Насправді різних заходів протягом року вистачає, про всі і не розповісти. Та є одне головне, яке триває декілька днів...

4. ДХ (День хіміка)

Все розпочинається в останній тиждень травня. Всі, без винятку, готуються до серії заходів, які можна не просто відвідати, а й взяти в них участь. По суті, участь приймають всі ? студенти, викладачі, інженери, аспіранти, гості, друзі, випускники різних років ? абсолютно всі! Якщо ви ще не здогадались, це ? День Хіміка. І справді, професійне свято потрібно святкувати професійно та грандіозно. Кожен рік присвячується певному елементу таблиці Мендєлєєва. Якщо в нас 2014 рік на вулиці, значить, і елемент буде під номером 14 - Si. До ДХ готується окрім заходів велика кількість різної атрибутики із символікою елемента. Факультет перетворюється в одну велику сцену.

А все розпочинається із літературного вечора. Тут збираються як ті, хто вміє співати, писати, так і всі бажаючі провести приємно час і поринути у творчу атмосферу. Після чого проводять турнір для інтелектуалів. "Що? Де? Коли?" збирає завжди масу народу та команд. Студенти а викладачі факультету змагаються за призові місця та індивідуальні нагороди. Все велике завжди розпочинається із маленького. Тому такий захід дає можливість з часом спробувати себе та свою команду в іграх вищого рівня.

Якщо знаєш місто Київ, вмієш логічно думати, швидко бігати, тоді тобі 100% варто взяти участь у квесті. Звичайно більшість думає, що там робити? Там потрібно мало того що думати, так ще й бігати... Не лініться, прийміть участь ? це купа емоцій та пригод. І все в один день! Хоча на наступний ранок ваші м?язи скажуть зовсім інше ;).

І ось ДХ. Із 7.00 вже хтось бігає і вносить останні штрихи... 8.00 всі з гуртожитку на пари їдуть в білих халатах... 10.00 Початок. Студенти та викладачі святково одягнені з гарним настроєм. Всі в очікуванні... Все розпочинається перед головним входом на Ганку. З привітаннями виступає декан, завідувачі кафедр. Відбувається нагородження кращих студентів, які протягом року приймали участь в конференціях, олімпіадах... Отримують свої нагороди активісти та спортсмени. Відмічають успіхи за минулий навчальний рік.

12.00 Розпочинаються спортивні змагання. Тут можна позмагатись не тільки з старшокурсниками та аспірантами, але й спробувати свої сили проти викладацького складу. Паралельно проходить фотовиставка.

13.00 розпочинається напевно один із найулюбленіших заходів всіх хіміків. Конференція із викладачами. Словами одного професора: "Тут студенти можуть відірватись на нас та задати будь-яке питання, на яке отримають відповідь, або попросити виконати бажання. Але, що поробиш День хіміка один раз в рік і це свято". Що ще можна додати? ДХ один раз на рік :).

14.00 Аукціон. Тут можна придбати за свої збереження рідкісні речі. Наприклад: конспект лектора який він писав на першому курсі, кульчики викладачки... Насправді різноманіття лотів надзвичайно велике.

Кульмінація ДХ - святковий концерт, що проходить у 518 аудиторії. Тут за 1-2 години можна отримати річний запас позитивних емоцій. Всі виходять на імпровізовану сцену із "своїм": хто з піснею, хто з гітарою, хтось із танцем або із невеликою жартівливою сценкою. Звичайно свято продовжується і далі, але щоб все розповісти потрібно декілька таких постерів або декілька годин, можливо днів...