Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
НДЧ
Спецрада (неорг)
Спецрада (орг)
Конференції
Хімбіоцентр
Публікації
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Спеціалізована вчена рада (неорг.)Наказ про створення спеціалізованої вченої ради Д 26.001.03.Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.001.03 Київського національного університету імені Тараса Шевченка 28 грудня 2015 року

  1. Захист дисертаційної роботи Воловенко Олесі Богданівни "Спектроскопічне і тест-визначення Pt ( II ), Pt ( IV ) та Pd ( II ) з попереднім вилученням модифікованим силікагелем і магнітним нанокомпозитом", що подана на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.02 – аналітична хімія.
  2. Захист дисертаційної роботи Лисовенка Сергія Олександровича "Побудова та аналіз структурних моделей металічних розплавів на основі експериментального структурного фактору", що представлена на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.04 – фізична хімія.


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.001.03 Київського національного університету імені Тараса Шевченка 11 січня 2016 року

  1. Захист дисертаційної роботи Сулейманова Юрія Миколайовича "Нанооб'єкти та нанокомпозити зі спіновим переходом на основі сполук Феруму (ІІ) з 1,2,4-триазолами", що представлена на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.01 – неорганічна хімія.
  2. Захист дисертаційної роботи Плутенка Максима Олександровича "Координаційні сполуки 3d-металів на основі полінуклеативних лігандів оксимно-гідразонового типу", що представлена на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.01 – неорганічна хімія.