Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Новини
Вступ - ОС Бакалавр
Вступ - ОС Магістр
Програми іспитів
Зразки білетів
Олімпіада
Лекторій для юних хіміків
День відкритих дверей
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Новини


23.08.2019
Шановні першокурсники!
Щиро вітаємо вас із початком дуже важливого і відповідального етапу у житті – зі вступом на хімічний факультет найкращого університету країни – Київський національний університет імені Тараса Шевченка!
Останній рік для більшості з вас був складним, сповненим переживань, проблем вибору фаху, напруженою підготовкою до випускних та вступних випробувань… Ви успішно подолали всі перешкоди і тепер перед вами новий світ наукових та життєвих завдань, нові друзі та насичене студентське життя – щасти вам на цьому шляху!
Вітальне слово декана хімічного факультету – Воловенка Юліана Михайловича.
Посвята у студенти відбудеться 2 вересня 2019 року об 11 годині у Великій хімічній аудиторії.
06.08.2019
До уваги вступників на ОС МАГІСТР хімічного факультету
Список рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання) за спеціальності 102 "Хімія".
02.08.2019
До уваги абітурієнтів, які подаватимуть документи на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб за ОС "Бакалавр" та "Магістр" медичного спрямування!
Графік роботи Відбіркових комісій факультетів/інститутів у найближчу суботу і неділю (3-4 серпня): з 9:00 до 14:00
01.08.2019
До уваги вступників на ОС МАГІСТР хімічного факультету!
Результати вступних випробувань зі спеціальності 102 "Хімія".
27.07.2019
До уваги вступників на ОС "Магістр"!
Графік проведення консультацій та вступних випробувань для вступників хімічного факультету на ОС "Магістр" за освітніми програмами: "Хімія", "Фармацевтична хімія", "Медична хімія", "Косметична хімія" на денну форму навчання до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
27.07.2019
Шановні абітурієнти!
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає вступників на 1-й курс ОС Бакалавр, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання)!
Список рекомендованих за конкурсом (конкурсною пропозицією), який входить у широкий конкурс.
25.07.2019
Наближається 26 липня - день оприлюднення результатів конкурсного відбору і початку прийому документів на ОР "Бакалавр"!
Якщо в цей день ви побачили себе у списку рекомендованих до зарахування серед 41 412 абітурієнтів, що обрали Київський національний університет імені Тараса Шевченка, то ви вже практично щасливий першокурсник найкращого ЗВО.
Щоб ви не заблукали на фінальній дистанції, студенти нашого факультету підготували путівничок від найближчого метро "Виставковий центр" до пункту призначення - секретаріату відбіркової комісії хімічного факультету, локація якого знаходиться за адресою: пр. Глушкова 2a, географічний факультет, 1 поверх, кім. 114, тел. 521-35-37.
Документи, які потрібно принести до приймальної комісії та до комісії з поселення (за необхідністю), дивись за посиланням.
23.07.2019
Шановні абітурієнти! 26 Липня буде оприлюднено результати конкурсного відбору та почнеться прийом документів на ОР "Бакалавр". Але! Тим хто вже зараз бажає поринути у атмосферу омріяного факультету і втомився просто чекати, нервувати і моніторити списки майбутніх однокурсників - пропонуємо зануритись трохи у хімічне життя факультету разом з освітнім науково-популярним ресурсом chem_up.
17.06.2019
"Зоряний час-2019"
У розпал студентської сесії – 11 червня 2019 року – "науковий десант" викладачів хімічного факультету вирушив до Літньої природничо-наукової школи Природничо-наукового ліцею № 145 #КПНЛ145. Літня школа "Зоряний час-2019" проводиться для учнів ліцею – обдарованих дітей, переможців та призерів районних, міських, всеукраїнських олімпіад, конкурсів робіт Малої академії наук – з 3 по 17 червня на базі табору "Пролісок" (смт. Козин). Активний відпочинок ліцеїстів був насичений логічною довершеністю та красою хімічної науки. Детальніше.
Зоряний час-2019
05.06.2019
У перший день літа університетську спільноту #КНУ згуртував третій освітній фестиваль "КНУ-EXPO-2019". Представники усіх навчальних підрозділів Університету зібрались у серці Аlma mater, аби допомогти майбутнім вступникам обрати омріяний фах. До цієї благородної справи активно долучився і хімічний факультет. Щиро дякуємо всім учасникам цієї події!
КНУ-EXPO-2019
А майбутнім абітурієнтам нагадуємо, що успішне майбутнє починається саме тут, тому обирайте КНУ імені Тараса Шевченка за свій перший пріоритет під час вступної кампанії! #КНУ185 #ЛідерВищоїОсвітиУкраїни. Фотозвіт про подію.
27.05.2019
Увага! Корисна інформація для старшокласників, батьків та вчителів!
Довгоочікувана подія – Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO-2019!
  • Коли: 1 червня 2019 року, 10:00 - 15:00.
  • Де: Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).
У програмі заходу: презентації освітніх програм, фахові консультації, виставкові і профорієнтаційні платформи, вичерпні поради щодо Вступної кампанії–2019, а також захопливі конкурси, цікаві тематичні інтерактиви, воркшопи та культурно-розважальна програма.
Слідкуйте за подією та програмою заходу за посиланням у мережі Facebook та на офіційному сайті КНУ.
Фотозвіт минулого заходу.
Проведіть День захисту дітей корисно, пізнавально та цікаво!
Лист-звернення.
Програма заходу.
КНУ EXPO-2019
23.05.2019
19 Травня 2019 року у столичному парку Шевченка відбувся захід з популяризації науки – ‎Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine‎ / Медичні пікніки. Команда хімічного факультету "Хімія життя" активно залучала відвідувачів заходу до наукового пізнання світу: експерименти, науково-пізнавальні квести, інтерактивні блоки, цікавинки з хімії живих істот та оточуючого середовища і багато іншого… Фото та відео.
Наукові пікніки в Україні
18.05.2019
Наукові пікніки в Україні

Наукові пікніки в Україні
26.04.2019
Всеукраїнська олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року!
Вітаємо переможців очного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів! Вам рекомендовано нарахування 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету "Хімія" при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність 102 "Хімія".
23.04.2019
Всеукраїнська олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року!

20 Квітня 2019 року на хімічному факультеті відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів.
Результати очного туру.
Переможці очного туру (учасники, які набрали не менше ніж 90% балів в очному турі) отримають до 20 додаткових балів до сертифікату #ЗНО з конкурсного предмету "Хімія" при вступі на відповідні спеціальності КНУ.
Всеукраїнська олімпіада КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року

Участь в олімпіаді - крок до вступу на хімічний факультет!
18.04.2019
Шановні учасники Всеукраїнської олімпіади КНУ ім. Т. Шевченка з хімії 2019 року!
Хімічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка 20 квітня запрошує переможців дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів взяти участь у очному турі змагань.
Очний тур Олімпіади відбудеться 20 квітня 2019 року, о 12.00 за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 12, хімічний факультет, Велика хімічна аудиторія.
  • Увага! Початок реєстрації учасників об 11.00 у вестибюлі факультету.
  • При собі мати: документ, що засвідчує особу, ручку, калькулятор*.
    *Користуватись мобільними телефонами під час очного туру Олімпіади категорично заборонено!
Переможці очного туру (учасники, які набрали не менше ніж 90% балів в очному турі) отримають до 20 додаткових балів до сертифікату #ЗНО з конкурсного предмету "Хімія " при вступі на відповідні спеціальності КНУ.
04.04.2019
Олімпіада КНУ. Підсумки дистанційного туру
Завершився дистанційний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії 2019 року для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Детальніше.
22.03.2019
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка - одна із основних локацій проведення IV етапу 56 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Всім учасникам бажаємо успіхів та перемог!
Щиро вітаємо переможців!
Деталі за посиланням.
14.03.2019
День числа π на хімічному факультеті
У міжнародний день числа π, одинадцятикласники Природничо-наукового ліцею №145 π-знавали Шевченків університет. Одним з елементів такого пізнання став хімічний факультет. Детальніше.
День числа π на хімічному факультеті День числа π на хімічному факультеті
20.02.2019
16 Лютого 2019 року хімічний факультет гостинно приймав учнівську молодь, батьків та вчителів на черговому Дні відкритих дверей. Цього разу тематикою заходу стала "Хімія відчуттів". Детальніше за посиланням та у фотоальбомі.
День відкритих дверей День відкритих дверей
26.01.2019
Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2019 році.
21.01.2019
16 Січня 2019 року на хімічному факультеті відбувся Другий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка, у якому взяли участь учні 9 – 11 класів з різних областей України. Турнірна програма передбачала проведення теоретичного та експериментального блоків змагань; також учні дізнались багато цікавого та корисного про світ полімерних матеріалів на лекції "Полімери та їх застосування в сучасному світі". Під час екскурсії хімічним факультетом школярі познайомились з історією факультету, відвідали сучасні лабораторії, дізнались про актуальні наукові розробки. Поки юні дослідники працювали, для керівників груп був проведений семінар з методистом відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти, на якому обговорили проблемні аспекти викладання природничих дисциплін у школі та особливості підготовки до цьогорічного ЗНО.
Дякуємо всім учасникам, організаторам, вчителям за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів і до нових зустрічей!
Детальніше.
Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка
01.01.2019
Затверджено умови прийому до вишів у 2019 році. Уся необхідна інформація за посиланням.
08.11.2018
3 Листопада 2018 року у Великій хiмiчнiй аудиторії відбувся не просто науково-просвітницький захід, а масштабне дійство - День відкритих дверей "Хімічний Хеловін". Такого ще не бачили стіни факультету! Наука цього дня набула надзвичайно яскравого та творчого представлення, яке наче огранка діаманту надала хімічним експериментам особливої витонченості та краси.

День Відкритих Дверей
Також, читайте про нас у новинах КНУ.
Фотозвіт.