Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Новини
Вступ - ОС Бакалавр
Вступ - ОС Магістр
Програми іспитів
Зразки білетів
Олімпіада
Лекторій для юних хіміків
День відкритих дверей
Навчання
Позааудиторне навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Умови прийому - ОС МагістрШановні бакалаври!
Вітаємо вас з успішним захистом дипломних робіт та запрошуємо на навчання за освітнім ступенем магістра, за спеціальністю 102 Хімія.
Перелік необхідних документів.
Нагадуємо, що 10 липня 2019 року о 9.00 Приймальна (відбіркова) комісія хімічного факультету відчиняє свої двері для вступніків до магістратури за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 2а (географічний факультет), кім. 114. Прийом заяв триватиме до 23 липня 2019 року.

Графік проведення консультацій та вступних випробувань для вступників хімічного факультету на ОС "Магістр" за освітніми програмами: "Хімія", "Фармацевтична хімія", "Медична хімія", "Косметична хімія" на денну форму навчання до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До уваги вступників на ОС МАГІСТР хімічного факультету!

Результати вступних випробувань зі спеціальності 102 "Хімія".

Список рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання) за спеціальності 102 "Хімія".

Актуальна інформація для вступника про факультет, кафедри та миттєвості життя факультету на сторінках газет "Київський університет" та "Голос України".
Відповідно до Правил прийому до КНУ імені Тараса Шевченка:
 1. Вступники для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, для участі в конкурсному відборі подають заяви у паперовому вигляді особисто.
 2. Під час подання заяви вступник пред'являє особисто оригінали таких документів:
  • документ, що посвідчує особу та громадянство;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • дипломи переможця (призера) всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад (за наявності);
  • сертифікат міжнародного / державного зразка з іноземної мови для професійних цілей, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності). Термін дії сертифіката – 2 роки.
 3. У разі відсутності з об’єктивних причин документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень може подаватись довідка державного підприємства "Інфоресурс" про його здобуття, у тому числі без подання додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
 4. До заяви вступник додає:
  • копії документів, зазначених у пункті 2 (Увага! Копія паспорту - 2 шт., ідентифікаційного коду - 2 шт., посвідчення про приписку та інші документи - 1 шт.);
  • 4 фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • згоду вступника на обробку персональних даних;
  • папку-швидкозшивач (для формування особової справи вступника).
 5. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною (відбірковою) комісією Університету. Копії документа, що посвідчує особу, військового квитка (посвідчення про приписку), свідоцтва про народження не підлягають засвідченню. Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.
Подати документи можна з 9.00 до 17.00 з понеділка по п'ятницю, а також з 9.00 до 14.00 у суботу 20.07.
Вступні випробування з 23.07.19 по 02.08.19.
Детально з правилами прийому можна ознайомитись за посиланням.
До уваги вступників ОС МАГІСТР за спеціальністю "Хімія"!
Подати документи на нові освітні програми "Фармацевтична хімія", "Косметична хімія" і "Медична хімія" (контрактна форма) можуть абітурієнти, що мають освітній ступінь бакалавра чи магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.
Для вступу необхідно:
Довідки за телефоном: (044) 521-35-37.
Нові спеціалізації ОС МАГІСТР
Враховуючи великий попит на ринку праці, хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриває нові міжкафедральні програми підготовки фахівців ОС "Магістр хімії" за спеціалізаціями "Фармацевтична хімія", "Косметична хімія" і "Медична хімія". Тривалість навчання 2 роки.
В цьому році навчання буде здійснюватися на контрактній основі, вартість 35000 грн на рік. Детальніше.
Інфографіка
Інфографіка